Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Dyshek Aloe Vera Plus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Aloe Vera është dyshek i fortë, 18 cm lartësi, dyshek hipoalergjik. Ecocell® cilësi e lartë, dyshek sfungjeri për mbeshtetjen e duhur të trupit, i pasuruar me Aloe Vera. Siguron mbështetjen e duhur për shpinën dhe trupin. Garancia 10 vjet. Nëse preferoni një dyshek të fortë, Aloe Vera është zgjidhja e duhur për ju.

Dyshek Aloe Vera Plus
Nga 26,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Aloe Vera është dyshek i fortë, 18 cm lartësi, dyshek hipoalergjik. Ecocell® cilësi e lartë, dyshek sfungjeri për mbeshtetjen e duhur të trupit, i pasuruar me Aloe Vera. Siguron mbështetjen e duhur për shpinën dhe trupin. Garancia 10 vjet. Nëse preferoni një dyshek të fortë, Aloe Vera është zgjidhja e duhur për ju.

Më shumë
Detajet e produktit

Dyshek i fortë, i pasuruar me Aloe Vera

Dormeo Aloe Vera është zgjidhja perfekte për dhimbjet e shpinës dhe lekurën e ndjeshme.

 • Mbulesa e pasuruar me Aloe Vera, zbut dhe qetëson lëkurën
 • Mbrojtje Anti-bakteriale CleanEffect®, dysheku ideal për personat që vuajnë nga alergjia dhe asma
 • Pozicion perfekt dhe mbështetje optimale për shpinën gjatë gjumit
 • Me vetëajërosje për një gjumë më të rehatshëm

Mbeshtetje dhe rehati perfekte në një dyshek

Dysheku Dormeo Aloe Vera është dysheku më i fortë në familjen Dormeo. Ai dallohet për fortësinë e tij dhe në të njëjtën kohë mbulesa e tij është e butë dhe delikate. Dysheku Aloe Vera është ideal për të gjithë ata persona të cilët preferojnë një dyshek të fortë për të rigjeneruar shpinën e lodhur.

Dormeo Aloe Vera përbëhet prej sfungjerit Ecocell i cili është balsam për dhimbjet e shpinë, kyçeve dhe ijeve. Duke përdorur dyshekun Dormeo Aloe Vera, ju nuk do të zgjoheni më me dhimbje kyçesh, por do të ndiheni të rinuar dhe plot energji!

Aloe Vera – për një pamje të freskët dhe shplodhese

Dyshekët me përmbajtje aloe vera përkëdhelin lëkurën dhe ndjenjat tuaja. Aloe Vera kujdeset per shëndetin tuaj:

 • Ndihmon sistemin imunitar
 • Ka veti antibakteriale dhe antivirusale
 • Ju shplodh dhe ju mbështjell në një gjumë paqësor.

Gjumë relaksuese si asnjëherë më parë.

Me dyshekun merrni dhe Fleten e Garancise (Shkarko)

Informacione Shtesë

Dysheku Dormeo Aloe Vera në prerje terthore:

Ky dyshek ergonomik është i prodhuar me materiale cilësore, të cilat sigurojnë një ambjent gjumi të shëndetshëm dhe të rehatshëm:

 1. Mbulesë e butë dhe e lëmuar, e pasuruar me Aloe Vera
 2. Mbrojtje CleanEffect® kundra papastërtive dhe bakterieve
 3. Bërthame Ecocell®16 cm, mbështetje ergonomike për trupin tuaj
 4. Shtresë silikoni me fibra antialergjike
 5. 4 doreza për ta levizur lehtësisht

Ecocell, për mbështetjen dhe ajërosjen e duhur

Ecocell® është një material i teknologjisë së fundit me cilësi të lartë i dizenjuar për t'ju dhuruar një gjumë dhe komfort ekselent gjatë natës. Është elastik dhe ka një strukture qelizore tre dimensionale, bën të mundur qarkullimin e ajrit në mënyrë efiçente dhe ofron mbeshtejten perfekte për pikat kyçe të trupit. Material i fortë i cili ruan formën e tij.

Trajtuar me CleanEffect® për mbrojtje maksimale

CleanEffect® mbron dhe mban pastër dyshekun tuaj. Është anti-bakterial dhe është perfekt për të gjithë personat të cilët vuajnë nga alergjia dhe asma. Sipërfaqja higjenike e gjumit është thelbësore për një gjumë të shëndetshëm dhe të rehatshëm.

Aloe Vera

Dhurata më e mrekullueshme që na fal natyra janë produktet të cilat na japin rehati, kënaqësi dhe qetësi shpirtërore. Aloe Vera do të rigjenerojë materialin dhe do ti japë bukuri, butësi dhe veti antistatike, dhe në të njëjtën kohë do të qetësojë trupin dhe mëndjen.

Katër doreza anësore

Dorezat ju lejojne të mbani dhe lëvizni lehtësish dyshekun tuaj. Mirëmbajtja dhe transportimi i dyshekut është më e thjeshtë falë dorezave të cilat janë të pozicionuar në pjesën anësore të dyshekut.

Plotësisht i Riciklueshëm dhe Miqësor ndaj Mjedisit

Nëse jeni duke kërkuar për një dyshek miqësor ndaj mjedisit, juve do t’ju gëzojë fakti se materiali Ecocell® është i riciklueshëm dhe se Dormeo Aloe Vera është prodhuar nga materiale, të cilat kanë një ndikim shumë të vogël mbi mjedisin.

Rekomandohet për:

 • këdo që dëshiron një dyshek anatomik dhe mbështetje të fortë për trupin
 • këdo që ka dhimbje shpine dhe qafe
 • këdo që dëshiron të përfitojë nga benefitet natyrale të aloe verës
 • këdo që vuan nga alergjitë ose asma

Informacion mbi produktin:

Mbulesa:

 • Materiali i siperm: 85% poliester; 15% viskose, i pasuruar me Aloe Vera
 • Materiali i poshtem dhe anesore: 100% poliester
 • Mbushja: 100% poliester
 • Material jo i endur: 100% polpropylene
 • Berthama: Sfungjer Ecocell®
 • Lartesia e dyshekut: 18 cm
 • Dysheku ka 10 vite garanci

Instruksione per hapjen e dyshekut:

Të dhëna teknike
Bërthama Ecocell®
Fortësia i fortë
Garancia 10 vite
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Comfort
Materiali i dyshekut Ecocell®, Natural materials
Mbulesa trajtim aloe vera
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo fjetja

Vlerësimet e klientëve 5 Vlerësime

5

5 Vlerësime

Produktet 5

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Shkoder

www.dormeo.al

10/05/2019

5
5 dyshek perfekt jam shum e kenaqun

Coli

www.dormeo.al

02/09/2018

I persosur
Dyshek perfekt

Mila

www.delimano.al

16/09/2017

Po per femijet?
Ne jemi shume te kenaqur me dyshekun dopio por tani do marrim per femijet dhe doja te pyesja ,a eshte i pershtatshem per femijet ky dyshek,apo mos eshte i forte per shpinen e tyre?Ke model do na rekomandonit?Faleminderit.

Julian Pasku

www.delimano.al

05/05/2017

Dormeo
Eshte shum i rehatshem dhe clodhes Po doja tju beja nje pyetje se si mund te pastrohet dysheku pasi me eshte ber me disa njolla

Joni

www.delimano.al

20/02/2017

Dysheku i duhur
zgjedhja qe kam bere ishte e duhura per mua. nje dyshek i cili me pershtatet me se miri.

Produktet 5