Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Dyshek për bebe Baby

Photo
Video

Dysheku Dormeo për bebe do ti sigurojë fëmijës tuaj një ambjent të rehatshëm dhe të shëndetshëm gjumi. Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund te lahet në lavatriçe.

 
Dyshek për bebe Baby
Nga 14,990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dysheku Dormeo për bebe do ti sigurojë fëmijës tuaj një ambjent të rehatshëm dhe të shëndetshëm gjumi. Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund te lahet në lavatriçe.

 
Më shumë
Detajet e produktit

Sigurojini fëmijës tuaj një ambjent të shëndetshëm dhe të rehatshëm gjumi gjatë gjithë natës.

Dysheku Dormeo për bebe është i përbërë nga dy nivele: ana e cila është pak fortë e cila përshtatet më së miri për foshnjet e porsalindur dhe ana e butë për fëmijet pak më të rritur. Për fëmijët rekomdohet që dysheku i tyre të jetë pak i butë. Ky dyshek është prodhuar për t'ju përshtatur nevojave të fëmijëve që në fillimet e tyre. Bebet këshillohet të flenë në një sipërfaqe pak të fortë duke qënë se ata nuk mund të lëvizin dot vetë për të ndryshuar pozicionin e gjumit kur janë duke fjetur me bark. Sipërfaqja e fortë e dyshekut parandalon që fytyra e fëmijës të zhytet në dyshek, duke siguruar qarkullimin e ajrit gjatë gjithë kohës dhe duke i lejuajar që të lëvizin lehtësisht duart. Kur fëmijët flenë me shpinë në një sipërfaqe pak të fortë, ajo do të sigurojë pozicionin e duhur të shpinës ende të pazhvilluar duke i lejuar ata të rriten të fort dhe të shëndetshëm.

Dysheku i bebeve ka një mbulesë kundra-ujit e cila mund të hiqet dhe mund të lahet në lavatriçe.

Përmasat:

 • 60 x 120 x 10 cm
 • 70 x 140 x 10 cm

Ngjyrat:

 • E bardhë me blu - Për djem
 • E bardhe me rozë - Për vajza

Garancia e dyshekut : 10 vjet.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

Një dyshek i sigurtë për fëmijen tuaj - falë qëndrueshmërisë së dyanëshme të bërthamës së tij:

 • siguron mbeshtetjen e duhur për butësi dhe siguri gjatë zhvillimit të trupit të fëmijës
 • zhvillon shpinën butesisht dhe i jep mbeshtetjen e duhur trupit
 • I fortë dhe elastik
 • Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund te lahet në lavatriçe.
 • Prodhuar në Itali

Rekomandohet për:

 • Për fëmijet e porsalindur
 • Për fëmijet deri në 6 muajsh(ana e forte)
 • Për fëmijët e vegjël nga 7 muajsh e më shumë (ana e butë)
Të dhëna teknike
Bërthama Ecocell®
Fortësia I Fortë
Lartësia 10 cm
Linja Dormeo Grow
Materiali i dyshekut Ecocell®
Mbulesa kundra ujit
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fëmijët
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star