ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Dyshek Air+ Select Ergo

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000229600
Photo
Video
-40%

Ndjeni mbështetje ergonomike superiore në një dyshek premium 27 cm. 5 zonat e bërthamës unike të shtresës ERGO mbi sustat dinamike të xhepave të ajrit ofrojnë një përshtatje dinamike dhe sigurojnë që shtylla kurrizore të qëndrojë në pozicionin e duhur dhe e mbështetur. Sfungjeri Memory ofron rehati të pakushtëzuar. Trajtimi adaptiv siguron një mjedis të freskët dhe të thatë gjumi dhe fibrat natyrale TENCEL™ Modal i japin lëkurës tuaj një prekje të butë qiellore.

Dyshek Air+ Select Ergo

Çmimi: 69,990 Lekë


Oferta: 41,994 Lekë

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Ndjeni mbështetje ergonomike superiore në një dyshek premium 27 cm. 5 zonat e bërthamës unike të shtresës ERGO mbi sustat dinamike të xhepave të ajrit ofrojnë një përshtatje dinamike dhe sigurojnë që shtylla kurrizore të qëndrojë në pozicionin e duhur dhe e mbështetur. Sfungjeri Memory ofron rehati të pakushtëzuar. Trajtimi adaptiv siguron një mjedis të freskët dhe të thatë gjumi dhe fibrat natyrale TENCEL™ Modal i japin lëkurës tuaj një prekje të butë qiellore.

Më shumë
Detajet e produktit
Dormeo Air+ Select Ergo Mattress Dormeo Air+ Select Ergo Mattress

Projektuar posaçërisht për të përmirësuar gjumin

Dysheku Dormeo Air+ Select Ergo është projektuar me kujdes për të ofruar mbeshtetjen dhe rehatine e duhur. Ai përmban kombinimin perfekt të materialeve dhe teknologjisë më të fundit. Bërthama është bërë nga shtresa ERGO 6 cm të Ecocell®, frymëzuar nga Kosmodisk. Struktura e tij reagon në mënyrë dinamike ndaj lëvizjeve të trupit tuaj dhe sigurojnë një shtrirje optimale të shtyllës kurrizore. Për më tepër, mbulesa është pasuruar me sfungjer memorie dhe përshtatet në mënyrë të përsosur në çdo kontur të lakuar të trupit tuaj, duke reduktuar pikat e presionit në pjesët e ekspozuara, muskujt dhe kockat.

 • Dormeo Air+ Select Ergo Mattress

  Gjashtë shtresa të ndryshme, secila me qëllimin e vet për t'ju mbështetur në mënyrë adekuate duke ju garantuar gjithashtu rehati, të gjitha së bashku në një dyshek të lartë 27 cm të ajrosshëm.

 • Dormeo Air+ Select Ergo Mattress

  Dyshekët krenohen me shumë zona dinamike të avancuara: 5 zona komforti si në shtresat ERGO ashtu edhe në sustat e xhepave të ajrit sigurojnë ergonomi të mirë dhe sinergji me lëvizjet e trupit tuaj, veçanërisht kur flini anash.

Shikoni në brëndësi të dyshekut

lartësia27cm

Dormeo Air+ Select Ergo Mattress

Qëndrombi   për më shumë info.

 1. 2 cm sfungjer Ecocell®

  Kjo shtresë jep rehati të personalizuar, me një strukturë qelizore elastike 3D plot me qeliza të vogla, të mbushura me ajër, që përshtatet me formën dhe peshën e trupit tuaj.

 2. 8 cm susta individuale në xhep të shtrira në 3 zona

  Mbështetja zonale në pjesën e poshtme të dyshekut mundëson qëndrueshmëri më të madhe dhe shton lartësinë. Për më tepër, kjo shtresë është ekstra e ajrosshme.

 3. 3 cm sfungjer Ecocell®

  Shtresa shtesë sfungjeri shumë elastike rrit ndjenjën e rehatisë dhe mbështetjes.

 4. Shtresa unike 6 cm bërthamë ERGO shtresë Ecocell®

  Frymëzuar nga Kosmodisk, eksperti i shtyllës kurrizore, ai përfaqëson zemrën e dyshekut. Struktura e shtresës ERGO reagon në mënyrë dinamike dhe përshtaten me lëvizjet e trupit tuaj për të siguruar shtrirje optimale të shtyllës kurrizore dhe për të zvogëluar dhimbjen e shpinës. Ai gjithashtu ofron 3 zona të veçanta komforti për të siguruar ergonomi të mirë dhe sinergji me lëvizjet e trupit tuaj.

 5. 6 cm shtresë shtesë sfungjer Ecocell®

  Shtresa shtesë e sfungjerit shumë elastike rrit ndjenjën e rehatisë dhe mbështetjes.

 6. 2 cm sfungjer memori me qeliza të hapura të qepura me tegela në mbulesë

  Ai i përgjigjet pozicionit, peshës, formës dhe temperaturës së trupi. Merr formë në mënyrë të përsosur në konturin e tij dhe redukton pikat e presionit në pjesët e ekspozuara, muskujt dhe kockat.

 7. Mbulesa me CleanEffect ®, Adaptive dhe TENCEL™ Modal fibra

  Trajtimi i termorregullimit Adaptive funksionon në sinergji me fibrat natyrale TENCEL™ Modal në mbulesë për të siguruar një mjedis gjumi të thatë dhe të freskët.

  Trajtimi CleanEffect® kundër marimangave, mbrojtje anti-bakteriale dhe anti-mikrobike.

 8. Mbulesë që lahet me zinxhir dhe 4 doreza

  Pjesa e sipërme e mbulesës hiqet dhe e lahet, duke mundësuar një higjienë maksimale. Me 4 doreza për manovrim më të lehtë.

Ndjeni mbështetje të jashtëzakonshme të shtyllës kurrizore

Bërthama është bërë nga shtresa ERGO 6 cm të Ecocell®, frymëzuar nga Kosmodisk. Të ndara në 5 zona komforti, duke ju ofruar mbështetjen më të mirë ergonomike dhe kujdeset që shpina juaj të qëndrojë pa dhimbje.

Struktura e shtresës Ergo reagon në mënyrë dinamike dhe përshtatet me lëvizjet e trupit tuaj për të siguruar një shtrirje optimale të shtyllës kurrizore dhe për të zvogëluar dhimbjen e shpinës.

Për më tepër, 8 cm susta individuale në xhepi me mbështetje zonale në pjesën e poshtme të dyshekut janë shtuar për qëndrueshmëri, lartësi dhe ajrosje më të madhe.

Dormeo Air+ Select Ergo Mattress

Përshtatet me trupin në çdo moment

2 cm material memory me qeliza të hapura që është e qepur në mbulesë me tegela dhe kujdeset për ndjenjën tuaj të shkëlqyer të rehatisë. Ai përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo kthesë të trupit tuaj dhe redukton pikat e presionit në pjesët e ekspozuara, muskujt dhe kockat.

3 shtresat e Ecocell®, sfungjer memori i gjeneratës së re, bërë nga qeliza të vogla 3D të mbushura me ajër super fleksibël, do të përshtaten me formën dhe peshën e trupit tuaj duke ju ofruar rehati të jashtëzakonshme dhe mbështetje të mjaftueshme.

Dormeo Air+ Select Ergo Mattress

Flini rehat deri në mëngjes

Përveç kanaleve të ajrit në shtresën ERGO dhe sustave individuale dinamike në xhep, është menduar shtesë për të siguruar që dysheku juaj i ri të jetë i ajrosshëm, i pastër dhe higjienik. Mbulesa:

 • përmban fibra TENCEL™ Modal: një pëlhurë e butë, që ajroset, e prodhuar nga druri i ahut i rritur në mënyrë natyrale duke përdorur një proces miqësor ndaj mjedisit. Kontribuoni në rregullimin e temperaturës dhe lagështisë.
 • i përmirësuar me trajtimin adaptiv që i përgjigjet temperaturës së trupit për t'ju mbajtur më ngrohtë gjatë dimrit dhe më të freskët gjatë periudhës së verës.
Dormeo Air+ Select Ergo Mattress

Thuaju lamtumirë alergjive

Të kesh një dyshek të ajrosshëm që siguron qarkullim të mjaftueshëm ajri është baza për të rregulluar lagështinë dhe ngrohtësinë e sipërfaqes në të cilën zhvillohen më shpesh bakteret. Megjithatë, për ta bërë dyshekun tuaj edhe më të mbrojtur nga bakteret, marimangat dhe aromat, mbulesa pasurohet me trajtimin CleanEffect®.

Sidomos nëse jeni duke përjetuar probleme me alergjitë dhe keni lëkurë të ndjeshme, do të jeni të lumtur të dini se mbulesa mund të hiqet dhe lahet në 40°C.

Dormeo Air+ Select Ergo Mattress

Ndarja e një shtrati pa shqetësime

Pavarësisht se sa shumë lëviz partneri juaj, ju do të bëni gjumë të mirë gjatë natës pa asnjë lëvizje. Dysheku Air + Select Ergo vjen me një bërthamë të dyfishtë për të gjitha dimensionet nga 160 cm e lart. Është një veçori unike dhe ju lejon juve dhe partnerit tuaj të flini pa asnjë shqetësim gjatë natës dhe duke ju lejuar të dyve të merrni pushimin e merituar.

Dormeo Air+ Select Ergo Mattress

Vendosja është e shpejtë dhe e thjeshtë

Dysheku juaj i ri do të mbërrijë në shtëpinë tuaj, i paketuar dhe i vakumuar, i mbrojtur në një kuti të dhe i mbështjellë në dy shtresa plastike. Të gjithë dyshekët tanë janë të ngjeshur dhe të vakumuar falë procesit eko-miqësor dhe mbrojtjës që përdorim gjatë transportit.

 • 1
  Unpacking Mattress - Step 1

  Prisni me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos preni qesen plastike në brendësi të dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • 2
  Unpacking Mattress - Step 2

  Hapni dyshekun e rrotulluar të vakumuar për të vendosur atë mbi shtratin tuaj. Me kujdes prisni pjesën plastike në qoshe dhe e hiqni atë.

 • 3
  Unpacking Mattress - Step 3

  Lëreni për rreth 6 orë që dysheku të marr formën e tij.

Të dhëna teknike
Fortësia I Butë, I Fortë
Lartësia 27 cm
Linja Dormeo Harmony
Material Memory Po
Materiali i dyshekut Ecocell®, Susta individuale në xhep
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Sholla e rrumbullakët Po
Shtresë e kthyeshme Po

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star