ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Dyshek Lux

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000177647
Photo
Video
-40%

Dysheku Dormeo Lux ofron  një gjumë luksoz të rehatshëm. Kombinon teknologji dhe materiale për të ofruar komoditet pa marrë parasysh pozicionin tuaj të gjumit, formën e trupit dhe peshën tuaj. Dizajni i zgjuar përdor material memory, Aerofoam, latex dhe susta në xhep për të bërë dyshekun më të rehatshëm që keni provuar ndonjëherë. Një investim i shkëlqyeshëm që do të sigurojë vite pushim dhe relaks.

Çmimi më i mirë për dyshekët Dormeo. Sasitë e fundit!
Dyshek Lux

Çmimi: 99,990 Lekë


Oferta: 59,994 Lekë

Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Dysheku Dormeo Lux ofron  një gjumë luksoz të rehatshëm. Kombinon teknologji dhe materiale për të ofruar komoditet pa marrë parasysh pozicionin tuaj të gjumit, formën e trupit dhe peshën tuaj. Dizajni i zgjuar përdor material memory, Aerofoam, latex dhe susta në xhep për të bërë dyshekun më të rehatshëm që keni provuar ndonjëherë. Një investim i shkëlqyeshëm që do të sigurojë vite pushim dhe relaks.

Më shumë
Detajet e produktit
 • 100% PRODHUAR NË EUROPË

  Dysheku Lux është dizenjuar në Slloveni, prodhuar në Belgjikë, përfshin materiale nga Spanja dhe mbrohet nga njohuritë Franceze.

 • NETË TË QETA

  Me dyshekun Lux do të bëni një gjumë të qetë.

 • 15 VITE GARANCI

  Dysheku ynë është ndërtuar për ti rezistuar viteve. Ne e mbështesim atë me një garanci të zgjatur, 15-vjeçare.

Ndjesi luksoze për një gjumë të mirë

Dizenjuar me materiale me cilësi të lartë për një kombinim perfekt të komoditetit dhe mbështetjes, dyshek Lux me material latex do të transformojë shtratin tuaj në një strehë paqësore ku trupi dhe shpirti juaj shkojnë për t'u çlodhur dhe ëndërruar. Nga momenti kur shtriheni deri në momentin që zgjoheni.

 • Dormeo Lux Mattress

  I përshtatshëm për të gjitha format e trupit

  Pavarësisht nëse flini vetëm ose me një partner, pa marrë parasysh formën e trupit, peshën ose pozicionin e gjumit, dysheku Dormeo LUX do t'ju përshtatet.

 • Dormeo Lux Mattress

  Shtresat e krijuara për lehtësimin e presionit

  Shtresa latex dhe memory përshtaten në mënyrë të përsosur dhe i përgjigjen trupit tuaj, duke ofruar shpërndarje të përsosur të peshës dhe lehtësim të pikave të presionit.

 • Dormeo Lux Mattress

  Trajtimi CleanEffect® Essential™

  Përmban përbërës aktivë natyrorë Margosa Ekstrakt dhe Zink pyrithione të cilët sigurojnë mbrojtje nga marimangat anti-pluhur, mbrojtje anti-bakteriale dhe anti-mikrobike.

Dysheku më i rehatshëm

Dysheku i ri Dormeo Lux mbështetet në këtë përvojë dhe paraqet një përzierje të dizejnuar me kujdes të të gjitha teknologjive më të mira për të krijuar dyshekun më të rehatshëm, një që do ta shijoni natë pas natës.

 • Shtresë latex mbështetëse dhe e përshtatshme, dizenjuar për t'ju ofruar rehati luksoze.
 • I përshtatshëm për këdo, pavarësisht nëse flini vetëm ose me një partner, pa marrë parasysh formën e trupit, peshën ose pozicionin e gjumit.
 • Lartësia totale 30 cm. Duke e bërë më të lehtë hyrjen dhe daljen nga shtrati për gjumë.
 • Sfungjer Memory dhe sfungjer memory AERFOAM për shpërndarjen e përsosur të peshës dhe lehtësimin e pikave të presionit.
 • Sfungjer Ecocell® për mbështetje perfekte gjatë gjumit dhe ajrosje perfekte.
 • Shtrese me susta në xhep me 5 zona komode për rritjen e përshtatshmërisë.
 • Trajtimi CleanEffect® Essential™ - mbrojtje nga merimangat e pluhurit, anti-bakterial dhe anti-microbik.
 • 15 vite garanci - Ndërtuar për ti rezistuar viteve.
 • 100% Prodhuar në Europe - Designed in Slovenia, made in Belgium, materials from Spain and is protected by French knowledge.
 • Tani me DHURATË: Jastëk LUX

Çfarë e bën latexin tonë kaq special?

 • Elasticiteti

  • Shtresa latex ofron elasticitet natyral.
  • Shtrihuni në një dyshek që do t'ju bëjë të ndiheni sikur po fundoseni butësisht, e ndjekur menjëherë nga një ndjesi mbështetëse e fuqishme.
 • Shpërndarja e presionit

  • Shtresa latex promovon shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore.
  • Pjesët më të rënda të trupit zhyten në latex, megjithatë zona më të lehta mbështeten ende fort për të mbështetur shtyllën kurrizore natyrshëm.
  • Shpërndarja e mirë e presionit përmirëson qarkullimin e gjakut.
 • Ajrosja

  • Shtresa e latexit në dyshekun Dormeo Lux është me vrima duke lejuar qarkullim të mirë të ajrit.
  • Vrimat nëpër shtresën e latexit, sigurojnë një qarkullim të mirë të ajrit, rrisin higjienën e dyshekut.

Shikoni në brëndësi te dyshekut Dormeo LUX, dysheku jonë më luksoz

lartësia30cm

Dormeo Lux Mattress

Qëndro mbiKliko mbi   për më shumë info.

 1. 4 cm material memory

  Sfungjer me cilësi të lartë krijuar për një mbështetje perfekte gjumi. Ai përfshin me qeliza të vogla të mbushura me ajër, të cilat e bëjnë sfungjerin edhe me te ajrosshem dhe të adaptueshëm.

 2. 14 cm susta në xhep me 5 zona komforti

  Ofron nivele maksimal të mbështetjes dhe përshtatshmërisë. Secili është i mbyllur brenda xhepit të tij, duke punuar në mënyrë të pavarur nga njëri-tjetri, duke reaguar vetëm ndaj presionit të ushtruar në atë zonë.

 3. 4 cm sfungjer latex

  Siguron mbështetje të përshtatshme për shtyllën kurrizore dhe nyjet tuaja, një kohë të shpejtë të rikuperimi, dhe vrimat speciale për më shumë ajrosje.

 4. 4 cm sfungjer Aerfoam memory

  Për një rehati të shtuar që merr formën e trupit tuaj dhe zvogëlon presionin mbi muskujt dhe kockat tuaja.

 5. 1 cm padding

  Contributes to blending of layers.

 6. 3 cm sfungjer memory e qepur në mbulesë

  Merr formë në mënyrë të përsosur rreth formës së trupit tuaj dhe përshtatet me të.

 7. Mbulesë e thurur me trajtimin CleanEffect® EssentialTM

  Me trajtimin CleanEffect® EssentialTM që ofron mbrojtje kundër pluhurit, mbrojtje anti-bakteriale dhe anti-mikrobike. Mbulesa mund të hiqet dhe të përdoret si një shtresë e veçantë.

 8. 4 doreza për lehtësi në lëvizje

 9. Etiketë e dedikuar

Pastërti, freski, shëndet

Dizajni i dyshekut i cili ofron ajrosje maksimale ndihmon në mbajtjen e tij të freskët dhe të pastër dhe kjo ndihmohet nga përdorimi i trajtimit me bazë natyrore CleanEffect® Essential TM në mbulesën që siguron mbrojtje nga marimangat anti-pluhur, mbrojtje anti-bakteriale dhe anti-mikrobike.

Dormeo Lux Mattress

Luks i përballueshëm, me një dizajn mahnitës

Niveli i lartë i kujdesit të marrë gjatë dizejnimit të dyshekut nga brenda shihet edhe nga jashtë.

 • Mbulesa e thurur ka një dizajn unik luksoz. Ka gramë superiorë për metër katror, në mënyrë që të jetë më i qëndrueshëm. Plus, ajo ka doreza për trajtim të lehtë.
 • Mbulesa e sipërme e mbushur me tegela me 3 centimetra sfungjer memory mund të hiqet dhe të përdoret si një kapak i veçantë, kështu që ju të merrni 2 produkte në një.
 • Shtresa mund të përdoret për të rritur komoditetin e sipërfaqeve të tjera të gjumit, për kur vijnë mysafirë, për të përmirësuar komoditetin e divanit apo edhe për të bërë yoga në dhomën e ndenjes.
Dormeo Lux Mattress

Dyshek i prodhuar në Europe

Dysheku Lux është dizenjuar në Slloveni, prodhuar në Belgjikë, përfshin materiale nga Spanja dhe mbrohet nga njohuritë Franceze.

15 vite garanci

Dysheku ynë është ndërtuar për ti rezistuar viteve. Ne e mbështesim atë me një garanci të zgjatur, 15-vjeçare.

Jetëgjatësia e dyshekut mund të zgjatet duke përdorur ristela cilësore

Përdorni dyshekun në ristela druri me përmasa të barabarta si dysheku juaj. Në këtë mënyrë sigurohet ventilimi optimal dhe balancimi i duhur i peshës.

Shikoni llojet e ndryshme të ristelave këtu

Hapja është e thjeshtë dhe e lehtë

Dysheku juaj do të vijë i paketuar me vakum në formë ruloni. Të gjithë dyshekët janë të presuar dhe të paketuar me vakum për më shumë higjenë dhe siguri maksimale gjatë transportit.

 • 1
  Unpacking Mattress - Step 1

  Prisni me gërshëre qesen e paketimit. Kujdes mos përdorni thikë.

 • 2
  Unpacking Mattress - Step 2

  Hapni dyshekun dhe hiqni qesen e paketimit.

 • 3
  Unpacking Mattress - Step 3

  Lëreni të hapur për 6 orë për të marrë formën e duhur.

JASTËKU LUX - dhurata jonë për ju!

Sepse dysheku më i mirë meriton jastëkun më të mirë!

Jastëku Dormeo Lux kombinon më të mirën në teknologjinë e gjumit me një dizajn mahnitës.

 • Grimcat latex të kombinuara me mikrofibrat e përparuara Wellsleep® për mbështetjen e duhur të kokës dhe shtrirjen e shtyllës kurrizore
 • Shtresa e brendshme e sfungjerit memory për një komoditet të shtuar
 • Mbulesë e thurur me dizajn unik të nivelit të lartë
 • Trajtimi CleanEffect® për mbrojtje nga marimangat anti-pluhur, anti-bakteriale dhe anti-mikrobe
Dormeo Lux Mattress
Të dhëna teknike
Bërthama 4cm viscoelastic polyurethane foam, 4cm latex perforated with jute, 14cm pocket springs, 4cm Ecocell foam
Fortësia I Butë
Lartësia 30 cm
Linja Dormeo Harmony
Material Memory Po
Materiali i dyshekut antibacterial treatment, Ecocell®, Susta individuale në xhep
Mbulesa 97% polyester, 3% elastane, 3cm viscoelastic polyurethane foam
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja
Zonat e fortësisë 5

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star