ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Dyshek Aloe Vera V2

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000034620
Photo
Video
-40%

Aloe Vera është dysheku jonë më i fortë. 16cm material Ecocell® siguron mbështetjen e duhur për shpinën dhe përshtatet në mënyrë perfekte nëse keni dhimbje apo lodhje të shpinës. Duke qënë se është i mbrojtur ndaj bakterive dhe pluhurave, netët tuaja do të jenë të qeta dhe ju do të ndjeheni të relaksuar. Garancia 10 vjet. Nëse preferoni një dyshek të fortë, Aloe Vera është zgjidhja e duhur për ju.

Çmimi më i mirë për dyshekët Dormeo. Sasitë e fundit!
Dyshek Aloe Vera V2

Çmimi: Nga 37,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 22,794 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Aloe Vera është dysheku jonë më i fortë. 16cm material Ecocell® siguron mbështetjen e duhur për shpinën dhe përshtatet në mënyrë perfekte nëse keni dhimbje apo lodhje të shpinës. Duke qënë se është i mbrojtur ndaj bakterive dhe pluhurave, netët tuaja do të jenë të qeta dhe ju do të ndjeheni të relaksuar. Garancia 10 vjet. Nëse preferoni një dyshek të fortë, Aloe Vera është zgjidhja e duhur për ju.

Më shumë
Detajet e produktit
 • NETË TË QETA

  Dysheku në të cilin flini është thelbësor për shëndetin dhe mirëqenien tuaj. Ne e dimë se sa e rëndësishme është të kesh një gjumë të qetë dhe të zgjohesh pa dhimbje qafe ose shpine, kështu që ne ju ofrojmë një gamë të gjerë dyshekësh Dormeo, të gjitha të krijuara me kujdesin për nevojat e trupit tuaj.

 • GARANCI

  Kemi besim tek produktet tona dhe ju ofrorjmë deri në 15 vite garanci. Kjo do të thotë 5.470 ditë ku ju do të zgjoheni të shplodhur.

 • POROSIT ONLINE

  Porosit online dhe produkti ju vjen në adresën tuaj.

Dyshek i fortë, i pasuruar me Aloe Vera

Dysheku është me materiale shumë cilësore të cilat ofrojnë mbështetjen dhe pozicionin e duhur për shpinën dhe trupin.

 • Mbulesë e pasuruar me aloe vera
 • Mbrojtje anti-bakteriale, trajtuar me CleanEffect®, ideal për personat alegjik
 • Mbështetje dhe rehati maksimale gjatë gjumit.
 • Vetëajrosje për një gjumë sa me të qetë

Mbështetetje dhe rehati perfekte në një dyshek

Dysheku Aloe Vera është dysheku më i fortë në familjen e dyshekëve Dormeo. Ai dallohet për fortësinë e tij por në të njëjtën kohë në mbulesë ka të qepur 2 cm material memori të butë. Dysheku Aloe Vera është ideal për personat të cilët kërkojnë një dyshek të fortë.

Me material Ecocell® i cili ofron mbështetjen e duhur për shpinën, kyçet dhe vithet. Ju do të zgjoheni të shplodhur dhe plot energji!

Aloe Vera Natyrale – për më shumë freski

Mbulesa e dyshekut me aloe vera ka një ndikim shumë të madh pozitiv në shëndet:

 • Ndihmon sistemin imunitar,
 • Ka veti anti-bakteriale dhe anti-virusale,
 • Qetësi, relaks dhe një gjumë i qetë.

Shikoni dyshekun në brëndësi:

Ky dyshek është me materiale shumë cilësore për t'ju ofruar një ambjent gjumi sa më të shëndetshëm dhe të rehatshëm:

 1. Mbulesë e butë, e pasuruar me Aloe Vera
 2. Trajtuar me CleanEffect® për mbrojtje ndaj bakterieve
 3. Materiali bazë 14 cm Ecocell® ofron mbështejten e duhur për trupin
 4. Një shtresë me fibra silikoni hipoalergjike
 5. 4 doreza për më shumë lehtësi për tu lëvizur

Material Ecocell®

Materiali Ecocell® i një cilësie të lartë nga gjenerata më e re e sfungjerëve, dizenjuar për rehati maksimale gjatë gjumit. Elastik me një strukturë qelizore tre-dimensionale, duke mundësuar qarkullimin efikas të ajrit dhe duke ofruar pika perfekte të përshtatjes. Ky material ruan ruan formën e tij.

Trajtuar me CleanEffect® për mbrojte makismale

CleanEffect® mban të pastër dhe të sigurtë dyshekun tuaj nga alegjitë. Është anti-bakterial dhe është perfekt për personat të cilët vuajnë nga alergjitë ose asma. Një ambjent gjumi higjenik është baza për një gjumë të shëndetshëm e të rehatshëm.

Aloe Vera natyrale

Një nga dhuratat më bujare të natyrës është një shtesë e përsosur për të gjitha produktet që na sjellin rehati, kënaqësi dhe një mendje të qetë. Aloe Vera rigjeneron pëlhurat dhe u jep atyre veti të bukura, të lëmuara, të buta dhe antistatike, ndërsa qetëson trupin dhe mëndjen.

4 doreza në pjesët anësore

Falë dorezave ju mund ta kapni dhe lëvizni lehtësisht dyshekun. Mirëmbajtja, ruajtja dhe transporti janë të lehta dhe të thjeshta për shkak të katër dorezave të pozicionuara në anët e dyshekut.

Plotësisht i riciklueshëm dhe miqësor për mjedisin

Dhe nëse jeni duke kërkuar për produkte të cilat të jenë miqësore për mjedisin, ju duhet të dini se Ecocell® është i riciklueshem dhe që Dormeo Aloe Vera është prodhuar nga materiale me ndikim më të ulët në mjedis.

I përshtatshëm për:

 • këdo që dëshiron një dyshek ortopedik dhe mbështetje të fortë
 • këdo që ka dhimbje shpine dhe qafe
 • kushdo që është i vetëdijshëm për përfitimet natyrore të Aloe Vera
 • kushdo që vuan nga alergjitë ose astma
 • të gjithë ata që kërkojnë një dyshek i cili është i thjeshtë për tu instaluar dhe mirëmbajtur

Materiali:

Mbulesa:

 • Pjesa e sipërme: 85% poliestër; 15% viscose, pasuruar me Aloe Vera
 • Pjesa anësore dhe e poshtme: 100% poliestër

Bërthama: PU (sfungjer Ecocell®)

Lartësia e bërthamës: 14 cm

Lartësia totale: 16 cm

Dysheku ka 10 vite garanci

Instruksione rreth hapjes së dyshekut:

Të dhëna teknike
Bërthama Ecocell®
Fortësia I Fortë
Garancia 10 vite
Lartësia 16 cm
Linja Dormeo Comfort
Materiali i dyshekut Ecocell®, Natural materials
Mbulesa aloe vera treatment
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star