ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Dyshek Aloe Vera Plus II

100 100 1
SKU: 99-1000122025
Photo
Video
-20%

Dysheku Aloe Vera Plus është shumë i fortë, hipoalergjik dhe me lartësi 18 cm. Shtresë cilësore Ecocell® e cila ofron mbështetjen e duhur për shpinën, pasuruar me Aloe Vera dhe 2 cm material memori në mbulesën e tij. Ofron mbështetjen e duhur për shpinën dhe përshtatet në mënyre perfekte me trupin. Nëse ju preferoni një dyshek të fortë, Aloe Vera plus është zgjedhja e duhur për ju. Garancia 10 vjet.

Dyshek Aloe Vera Plus II

Çmimi: Nga 32,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 26,392 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Dysheku Aloe Vera Plus është shumë i fortë, hipoalergjik dhe me lartësi 18 cm. Shtresë cilësore Ecocell® e cila ofron mbështetjen e duhur për shpinën, pasuruar me Aloe Vera dhe 2 cm material memori në mbulesën e tij. Ofron mbështetjen e duhur për shpinën dhe përshtatet në mënyre perfekte me trupin. Nëse ju preferoni një dyshek të fortë, Aloe Vera plus është zgjedhja e duhur për ju. Garancia 10 vjet.

Më shumë
Detajet e produktit
 • NETË TË QETA

  Dysheku në të cilin flini është thelbësor për shëndetin dhe mirëqenien tuaj. Ne e dimë se sa e rëndësishme është të kesh një gjumë të qetë dhe të zgjohesh pa dhimbje qafe ose shpine, kështu që ne ju ofrojmë një gamë të gjerë dyshekësh Dormeo, të gjitha të krijuara me kujdesin për nevojat e trupit tuaj.

 • GARANCI

  Kemi besim tek produktet tona dhe ju ofrorjmë deri në 15 vite garanci. Kjo do të thotë 5.470 ditë ku ju do të zgjoheni të shplodhur.

 • PRODHUAR NË BE

  Dysheku është dizenjuar dhe prodhuar në EU duke respektuar standartet më të larta të BE.

Dyshek i fortë, i pasuruar me Aloe Vera

Dysheku është me materiale shumë cilësore të cilat ofrojnë mbështetjen dhe pozicionin e duhur për shpinën dhe trupin.

 • Dyshek i fortë përshtatet me pikat kyce dhe konturet e trupit
 • Mbështetja më e mirë për trupin e cila siguron pozicionin e duhur për shpinën
 • Lartesia totale: 18 cm - 16 cm material bazë dhe 2 cm material memori në mbulesë për më shumë rehati
 • Pjesa e brëndshme(bërthama) me material cilësor të gjeneratës së re sfungjer Ecocell®
 • Mbulesa është e pasuruar me Aloe Vera, me veti natyrale të shëndetshme
 • Ajrosje perfekte për të përmirësuar rehatinë gjatë gjumit
 • I përshtatshëm për personat alergjik ose azmatik
 • Miqësor për mjedisin
 • 10 vjet garanci
 • Prodhuar ne Ukrainë

Shikoni dyshekun në brëndësi

lartësia18cm

Dormeo Siena Mattress V3

Qëndro mbi imazh për më shumë info.

 1. 2 cm memory foam quilted in cover

  2 cm shtresë memori në mbulesë

  E cila merr formën e trupit dhe i përshtatet më së miri.

 2. 16 cm Ecocell® foam layer

  16 cm shtresë sfungjeri Ecocell®

  Mbështetje ergonomike për trupin

 3. CleanEffect® treatment

  Trajtuar me CleanEffect®

  Ju mbron nga pluhurat dhe bakteriet

 4. Cover enriched with Aloe Vera

  Mbulesa e pasuruar me Aloe Vera

  Qetësi, relaks dhe një ambjent gjumi shplodhës.

 5. 4 grips

  4 doreza

  Lehtësi për tu ngritur dhe transportuar.

Mbështetetje dhe rehati perfekte në një dyshek

Dysheku Aloe Vera është dysheku më i fortë në familjen e dyshekëve Dormeo. Ai dallohet për fortësinë e tij por në të njëjtën kohë në mbulesë ka të qepur 2 cm material memori të butë. Dysheku Aloe Vera është ideal për personat të cilët kërkojnë një dyshek të fortë.

Me material Ecocell® i cili ofron mbështetjen e duhur për shpinën, kyçet dhe vithet. Ju do të zgjoheni të shplodhur dhe plot energji!

Materiali memori në mbulesën e tij dizenjuar për t'ju përshtatur trupit dhe për t'ju ofruar mbështetjen e duhur. Dhe është super higjenik. Pjesa e butë e mbulesës është e trajtuar me CleanEffect®, e cila është kundra bakterieve, pluhurave dhe aromave të pakëndshme.

Aloe Vera Natyrale – për më shumë freski

Një nga dhuratat më të çmuara të natyrës i shtohet produkteve tona për t'ju ofruar më shumë rehati e qetësi. Aloe Vera rigjeneron materialin duke i dhënë më shumë bukuri, butësi e veti antistatike, për të qetësuar trupin dhe mëndjen. Për një gjumë relaksues si kurre më parë.

 • Ndihmon sistemin imunitar,
 • Ka veti anti-bakteriale dhe anti-virusale,
 • Qetësi, relaks dhe një gjumë i qetë.

Shenim: Mbulesa nuk mund të hiqet.

Hapja dhe vendosja është e shpejtë dhe e thjeshtë

Dysheku është i presuar dhe i paketuar me vakum në formë ruloni dhe i mbrojtur me një kuti kartoni - i mbështjellë me dy shtresa plastike. Të gjithë dyshekët tanë janë të presuar dhe të paketuar me vakum për më shumë siguri gjatë transportimit.

 • 1
  Unpacking Mattress - Step 1

  Prisni me kujdes me gërshëre qesen plastike. Mos përdorni thikë.

 • 2
  Unpacking Mattress - Step 2

  Hapni dyshekun mbi krevat. Prisni me kujdes cepat e qeses dhe hiqni qesen.

 • 3
  Unpacking Mattress - Step 3

  Lëreni për rreth 6 orë që dysheku të marr formën e tij.

Shtoni jetëgjatësinë e dyshekut tuaj duke përdorur ristela cilësore

Vendoseni dyshekun mbi ristela druri dhe me përmasë të njëjtë me dyshekun. Në këtë mënyrë dysheku ka më shumë ajrosje dhe balancimi i peshës është në mënyren e duhur. Shikoni ristelat këtu.

Të dhëna teknike
Fortësia Shumë I Fortë
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Material Memory Po
Materiali i dyshekut Ecocell®, Shtresë Memory
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (1 Vlerësime)

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

bojken

www.dormeo.al

ja vlen te investoni ne te.
produkt shum i mire