Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Siena

Photo
Video

Jastëku Siena është i butë dhe i rehatshëm, siguron mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën gjatë natës për një gjumë të mirë. I përbërë me mikrofibra të avancuara Wellsleep të cilat i shtojnë volumin jastëkut.

 • mikrofibra të avancuara Wellsleep
 • i butë dhe i rehatshëm
 • mbeshtetje e duhur për kokën dhe qafën
 • lahet në 60°C
 • i përshtatshëm për të gjithë pozicionet e gjumit
Jastëk Klasik Siena
2,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku Siena është i butë dhe i rehatshëm, siguron mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën gjatë natës për një gjumë të mirë. I përbërë me mikrofibra të avancuara Wellsleep të cilat i shtojnë volumin jastëkut.

 • mikrofibra të avancuara Wellsleep
 • i butë dhe i rehatshëm
 • mbeshtetje e duhur për kokën dhe qafën
 • lahet në 60°C
 • i përshtatshëm për të gjithë pozicionet e gjumit
Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku klasik Siena është zgjedhja e duhur për personat të cilët preferojnë jastekët me formë klasike. Jasteëku perfekt i cili do t'ju ndihmojë të bëni një gjumë të mirë gjatë gjithë natës. Mbështetja e duhur për kokën dhe qafën zona në të cilat mbështetja është mëse e nevojshme. I përshtatshëm për të gjithë pozicionet e gjumit: anash, me shpinë apo me bark.

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep kanë provuar që janë shumë të përdorshme dhe shumë funksionale. Duke pasur veti shumë të mira termale dhe janë shumë të buta në prekje, gjithashtu këto mikrofibra nuk përmbajnë lagështi, duke i lejuar ato të jenë sa më natyrale dhe rezistente ndaj njollave. Struktura e tyre unike bën të mundur krijimin e xhepave të ajrit duke shtuar volumin jastëkut. Këto veti e bejnë special këtë jastëk krahasuar me jastekët e tjerë.

Jastëku Dormeo Siena mund të lahet i gjithi në lavatriçe me  60°C dhe është i përshtatshëm edhe për personat të cilët deshirojnë të lajnë shpesh jastëkët e tyre.

Materiali:

 • Mbulesa e jastëkut: 100% poliestër (mikrofibra softdream )
 • Qepja e mbulesës së jastëkut: 100% poliester (mikrofibra te avancuara wellsleep)
 • Mbushja: 100% poliester (mikrofibra te avancuara wellsleep)
Të dhëna teknike
Bërthama Quilted cover filling: 100% polyester (Wellsleep® advanced); Filling: 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Forma e jastëkut klasik
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa 100% polyester (softdream micro fibres)
Programi Dormeo fjetja
Përmasat 50x60 cm; 50x70 cm; 50x80 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star