ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Jorgan Siena V2

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000032495
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-86%

Jorgani Siena është i butë dhe lejon trupin të ajroset dhe ju do të ndiheni ngrohtë dhe rehat për të gjithë natën. Mund ta përdorni për gjithë vitin. Lahet në 60°C.

Jorgan Siena V2

Çmimi: 8,990 Lekë


Oferta: 1,250 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Jorgani Siena është i butë dhe lejon trupin të ajroset dhe ju do të ndiheni ngrohtë dhe rehat për të gjithë natën. Mund ta përdorni për gjithë vitin. Lahet në 60°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Jorgan i butë për gjumë të qetë pa alergji dhe djerësitje

Dormeo Siena Duvet është jorgan i butë, vetajrosës, i lehtë që ju përkëdhel me ngrohtësinë dhe komfortin e tij. Është i mbushur me fibra Wellsleep®, ajroset jashtëzakonisht mirë, është i qëndrueshëm dhe ka veti si të jetë i mbushur me pupla.

Pra i ngjanë një jorgani klastik të mbushur me pupla:

  • Është i butë,
  • Ka veti ajrosëse të shkëlqyera dhe mban dyshekun tuaj të freskët,
  • Nuk shkakton alergji!

Ju mban në ngrohtësi të rehatshme dhe ruan freskinë e trupit tuaj

Fleksibiliteti dhe vëllimi i fibrave Wellsleep® ju garanton gjumë të gjatë dhe pa ndërprerje.

Zgjidhje perfekt për ata që vuajnë nga alergjitë

Jorgani Siena është zëvendësimi i shkëlqyer për ata që duan jorgan me pupla por nuk mund ta përdorin për shkak të alergjive. Nëse jeni i ndjeshëm ndaj bakterieve, mikrobeve dhe puplave, ky jorgan është i përkryer për ju pasi ka veti anti-alergjike, falë strukturës së tij.

Mund të lahet deri në 60°C dhe higjiena është e garantuar.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Comfort
Mbulesa Softdream microfibres
Mbushja Wellsleep® Advanced
Programi Dormeo Fjetja
Stina të gjithë vitin
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star