ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set Këllëfësh HIS/HER

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000205704
Photo
Video
-20%

Rifreskoni dhomën tuaj të gjumit me një set 100% krejtësisht natyral prej pambuku që përfshin një këllëf jorgani dhe dy këllëf jastëku. E bërë nga pambuk luksoz me 200 fije, për një ndjenjë të mrekullueshme ndaj lëkurës dhe një ndjenjë të freskët, të pastër në netët më të ngrohta. 4 Pamje në një set te vetëm, një pamje lulesh romantike në njërën anë,  dhe vija klasike në anën tjetër. Dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Set Këllëfësh HIS/HER

Çmimi: Nga 3,490 Lekë Deri në


Oferta: Nga 2,792 Lekë Deri në

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Rifreskoni dhomën tuaj të gjumit me një set 100% krejtësisht natyral prej pambuku që përfshin një këllëf jorgani dhe dy këllëf jastëku. E bërë nga pambuk luksoz me 200 fije, për një ndjenjë të mrekullueshme ndaj lëkurës dhe një ndjenjë të freskët, të pastër në netët më të ngrohta. 4 Pamje në një set te vetëm, një pamje lulesh romantike në njërën anë,  dhe vija klasike në anën tjetër. Dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndryshoni çarçafët dhe jepini një pamje tjetër dhomës tuaj

Është e rëndësishme që të lani dhe ndërroni rregullisht çarçafët tuaj për të siguruar që ju dhe familja juaj po flini në një mjedis të freskët, të shëndetshëm dhe higjenik që meritoni. Ndërsa stinët ndryshojnë, tani është koha ideale për të shtuar koleksionin tuaj të çarçafëve, kete set  me cilësi të lartë, praktik dhe të bukur. Projektuar posaçërisht me rehatinë dhe stilin në mendje, me modele për t'i dhënë dhomës tuaj të gjumit 4 pamje klasike.

Pambuk natyral për rehati afatgjatë dhe luks të shtuar

Pambuku është materiali ideal për tu përdorur për produktet e dhomës së gjumi si jorgan, jastek, mbulesa kreavti. Pambuku jo alergjik dhe natyrisht anti-statik, është gjithashtu një përcjellës i shkëlqyer i nxehtësisë-ju ndihmon në verë të qëndroni të freskët dhe ngrohtë në dimër dhe të rehatshëm gjatë gjithë vitit.

Stili 4 në 1

Seti i këllëfëve mund të përdoret në të dyja anët. Në njërën anë të mbulesës së jorganit është një model klasik romantik me lule, dhe në anën tjetër janë vija të pastra, të ftohta dhe moderne. Këllëfët  e jastëkëve kanë të njëjtin model lulesh, ndërsa ana tjetër është një ngjyrë e bardhë e pastër.

Lehtësi për tu ndryshuar, larë dhe mirëmbajtur

Kellefi I jorganit mbyllet me kopsa, duke e bërë të lehtë ndryshimin dhe duke siguruar që mbulesa juaj të qëndrojë në vend gjatë gjithë natës. Seti lahet në lavastovilje në 40 °C. E disponueshme në dy përmasa - 140x200cm dhe 200x200cm, dhe këllëfët e jastëkëve 50x70 cm.

Të dhëna teknike
Bed Size Double Bed
Linja Dormeo Trends
Materiali 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme Blu, Lejla
Programi Dormeo Salloni
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star