ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Karrige e palosshme

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000200612
Photo
Video

Gëzoni më shumë komoditet me një karrige të re të palosshme që ofron mbështetjen që ju nevojitet kudo që dëshironi brenda ose jashtë. Lehtë për tu ruajtur dhe lehtë për t’u lëvizur, rezistente ndaj njollave dhe materiale rezistente ndaj rrezeve të diellit, ideale për kopshtin ose ballkonin, për kamping ose në plazh, ose si karrige shtesë për mysafirët. Në ngjyrë gri të errët ose të lehtë.

Karrige e palosshme
7,990 Lekë
Transporti Falas
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Gëzoni më shumë komoditet me një karrige të re të palosshme që ofron mbështetjen që ju nevojitet kudo që dëshironi brenda ose jashtë. Lehtë për tu ruajtur dhe lehtë për t’u lëvizur, rezistente ndaj njollave dhe materiale rezistente ndaj rrezeve të diellit, ideale për kopshtin ose ballkonin, për kamping ose në plazh, ose si karrige shtesë për mysafirët. Në ngjyrë gri të errët ose të lehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Një karrige shtesë atje ku ju nevojitet

Gjeni rehati kudo që keni nevojë, me këtë karrige të re të palosshme të bërë nga materiale me cilësi të lartë të përshtatshme për përdorim brenda ose jashtë. E lehtë në peshë dhe e lehtë për tu mbajtur ose ruajtur, është perfekte për kopshtin ose gjatë udhëtimeve jashtë shtëpisë, me një dizajn që duket mirë edhe brënda.

Paloset për më shumë lehtësi

Karriget tradicionale të kopshtit janë shpesh të mëdha dhe të rënda, të vështira për t'u lëvizur kur bie shi ose për t'u ruajtur në muajt e ftohtë dhe ato nuk mund të merren lehtë në udhëtime ditore. Karrigia e re e palosshme DORMEO COZY është përgjigjja e problemeve tuaja, brenda dhe jashtë, me një dizajn të sigurt, të thjeshtë që e bën të lehtë lëvizjen, kështu që mund ta merrni ku të dëshironi.

Një zgjidhje praktike

Çdo shtëpi mund të përfitojë nga një karrige tjetër, me dhjetra përdorime gjatë gjithë vitit

  • Si mobilje për kopshtet ose në ballkon
  • Një karrige shtesë për miqtë dhe mysafirët
  • Ideale për studentët dhe ata me dhoma të vogla, aq e lehtë për tu ruajtur kur nuk përdoret
  • Lehtë për tu vendosur në makinë për piknik, shëtitje në ditët me diell dhe për peshkim
  • Mblidhuni dhe bëni kamping, duke sjellë komoditetin e shtëpisë

Materiale me cilësi të lartë për shumë vite përdorim

Karrigia ka një kornizë metalike që mund të paloset ose shpaloset me shpejtësi dhe siguri, pa susta për të thyer ose bllokuar gishtat. Ndenjësia është bërë nga poliester e mbushur, që thahet shpejt dhe i reziston njollave, mykut dhe rrezeve të diellit, kështu që duket më mirë për më gjatë.

E madhe dhe mjaft e fortë për të gjithë familjen

Karrigia ka një kapacitet peshe prej 120 kg, me një lartësi sediljeje 43.2cm, gjerësi 71.2cm, dhe lartësi të përgjithshme prej 82.4cm.

Pjesë e Koleksionit të ri Cozy të Dormeo

Karrigia e palosshme është pjesë e koleksionit të ri elegant të Dormeo-s Cozy të produkteve të dekorimit të shtëpisë për ta bërë shtëpinë tuaj të bukur dhe relaksuese, dhe për ta bërë atë një vend me të vërtetë të rehatshëm për pushim dhe relaksim për ju dhe familjen tuaj.

Të dhëna teknike
Ngjyrat e disponueshme gri, light grey
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star