ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Batanije Pambuku Terry V2

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000206655
Photo
Video
-70%

Gëzoni ditë dhe netë më të rehatshme gjatë muajve më të nxehtë me batanije Dormeo® Cotton Terry. Një batanije e bërë nga material pambuk turk i butë 100%. Mënyra perfekte për të mbajtur të freskët dhe të thatë gjatë natës. Ideale si batanije për tu mbuluar, perfekte për t'u çlodhur në divan ose për të marrë në plazh, udhëtime, kamping ose piknik. Në dispozicion në 2 madhësi dhe 5 ngjyra verore.

Batanije Pambuku Terry V2

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,197 Lekë

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Gëzoni ditë dhe netë më të rehatshme gjatë muajve më të nxehtë me batanije Dormeo® Cotton Terry. Një batanije e bërë nga material pambuk turk i butë 100%. Mënyra perfekte për të mbajtur të freskët dhe të thatë gjatë natës. Ideale si batanije për tu mbuluar, perfekte për t'u çlodhur në divan ose për të marrë në plazh, udhëtime, kamping ose piknik. Në dispozicion në 2 madhësi dhe 5 ngjyra verore.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëhuni gati për një verë më të rehatshme

Me batanijen e re Dormeo® Cotton Terry mengjeset dhe netët tuaja do të jenë më të freskëta dhe pa djersitje. Freskoni shtratin, për higjienë maksimale dhe për t'u siguruar që keni aksesoret më të përshtatshme për motin jashtë.

E disponueshme në dy madhësi dhe pesë ngjyra, është një mënyrë e thjeshtë për të sjellë më shumë komoditet në dhomën e gjumit, me dhjetra përdorime të tjera praktike brenda dhe jashtë shtëpisë.

 • Dormeo Cotton Terry Blanket V2
 • Dormeo Cotton Terry Blanket V2

Praktike dhe e përdorshme kudo, në shtëpi dhe jashtë saj

 • Perfekte për tu mbuluar kur flini apo dremisni, ose gjatë pushimit në netët e nxehta të verës.
 • Përdoreni atë si batanije për të shtuar me shumë stil në çdo dhomë, ose rifreskoni një divan ose kolltuk.
 • E përsosur për banjo dielli ose përdorim si batanije pikniku në plazh, kur bëni shëtitje ose kamping.
 • Përdorni si mbështjellëse për pak ngrohtësi shtesë ose mbrojtje nga dielli kur uleni në kopsht ose pranë pishinës.
 • Mbajeni në makinë - do të habiteni se sa shpesh një batanije ju vjen në ndihmë gjatë një udhëtimi.
Dormeo Cotton Terry Blanket V2

Luksi i pambukut turk

Fijet e buta dhe të plota të batanijes Terry janë bërë prej 100% pambuku origjinal turk, pambuk premium me fije të gjata i rritur ekskluzivisht në Rajonin e Egjeut.

 • Ajroset lehtësisht dhe mund të largojë lagështirën nga trupi, kështu që të qëndroni të freskët, të thatë dhe rehat.
 • Jo statike dhe hipoalergjike e përshtatshme për lëkurat më të ndjeshme.
 • E fortë, kështu që mund të mbështeteni tek ajo për një kohë të gjatë.
 • I qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur.
Dormeo Cotton Terry Blanket V2

5 ngjyra tërheqëse verore dhe 2 përmasa

Batanija Dormeo® Cotton Terry vjen në 5 ngjyra verore për ti shtuar edhe më shumë stil shtëpisë tuaj.

 • Rozë
 • Mente
 • Blu deti
 • E verdhë
 • E bardhë me bojqiell

E disponueshme në 2 përmasa, 130x190 dhe 200x200cm, për krevat tek dhe dopjo, ose si një mbulesë. Lahet në 60°C për higjene maksimale.

Dormeo Cotton Terry Blanket V2
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Mbulesa 100% cotton
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 130x90cm; 200x200cm
Stina verë
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star