ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtresë Aloe Vera me 5 zona

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000198331
Photo
Video

Shtresa Aloe Vera me 5 zona është një zgjidhje e shpejtë për të sjellë rehati dhe mbështetje për divanet ose ndonjë sipërfaqe të parehatshme. Materiali Orthocell™ me 5 zona komforti përshtatet me trupin dhe siguron mbështetjen dhe rehatinë e synuar. Trajtimi me Aloe Vera e bën mbulesën të butë në prekje. Trajtimi CleanEffect® siguron ambient higjenik gjumi.

Shtresë Aloe Vera me 5 zona
Nga 21,990 Lekë Deri në
Stock: 4
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtresa Aloe Vera me 5 zona është një zgjidhje e shpejtë për të sjellë rehati dhe mbështetje për divanet ose ndonjë sipërfaqe të parehatshme. Materiali Orthocell™ me 5 zona komforti përshtatet me trupin dhe siguron mbështetjen dhe rehatinë e synuar. Trajtimi me Aloe Vera e bën mbulesën të butë në prekje. Trajtimi CleanEffect® siguron ambient higjenik gjumi.

Më shumë
Detajet e produktit

Niveli i ri i rehatisë

Shtresa Dormeo Aloe Vera me 5 zona është një mënyrë e shpejtë, e lehtë dhe ekonomike për një gjumë më të mirë gjatë natës. Thjesht vendoseni në dyshekun tuaj për të shijuar më shumë komoditet dhe mbështetje, ose përdorni atë për të bërë një shtrat rezervë nga një divan apo edhe mbidysheme. Materiali Orthocell™ siguron mbështetje të shkëlqyeshme për trupin tuaj dhe trajtimi me Aloe vera në mbulesë e bën atë të butë dhe të këndshëm në prekje.

 • Bërthama është bërë nga material Orthocell™ që merr formën e trupit tuaj dhe kështu zvogëlon pikat e presionit gjatë gjumit
 • 5 zona për komoditet të personalizuar për kokën, qafën, shpinen, kofshët, këmbët dhe vithet
 • Materiali i mbulesës është i pasuruar me Aloe Vera për një ndjesi qetësuese dhe prekje tepër të butë
 • Mbulesa e sipërme është bërë nga 100% fibra të ricikluara
 • Mbulesa mund të hiqet dhe mund të lahet
 • Me trajtimin CleanEffect® për mbrojtje anti-bakteriale, anti-pluhur dhe anti-mikrob
 • Sistemi AirX Mesh për rritjen e frymëmarrjes që krijon një mjedis të freskët dhe të thatë gjumi
 • Në dispozicion në madhësi standarde duke filluar nga 70x190cm
 • E gjithëaneshme në përdorim në shtëpi dhe në natyrë - mbështetje dhe komoditet shtesë për gjumë
Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper

Shikoni në brëndësi të shtresës

lartësia4cm

Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper

Kliko mbi  për më shumë informacion.

 1. 4cm Sfungjer Orthocell™

  Përshtatet me trupin tuaj, ofron një mbështetje të shkëlqyeshme dhe siguron ajrosje.

 2. Trajtuar me Aloe vera

  Trajtim natyral që e bën shtresën të butë në prekje dhe të këndshëm për të fjetur.

 3. Trajtim CleanEffect® për higjienë shtesë

  Për mbrojtje kundër baktereve, mikrobeve dhe marimangave, parandalon acarimin dhe alergjinë.

 4. Mbulesë që mund të hiqet dhe lahet për rritjen e nivelit të higjienës

  Mbulesa e sipërme e bërë nga 100% materiale të ricikluara.

 5. Sistemi i rrjetës AirX për më shumë ajrosje

  Kontribuon në ruajtjen e një temperature më të ulët (shmang mbinxehjen) duke pasur kështu një ambient të thatë dhe më të freskët gjumi.

 6. Nuk rrëshket

  Siguron që shtresa juaj do të rregullohet në mënyrë të sigurt dhe do të qëndrojë gjithmonë në vend.

 7. 5 zona unike për mbështetje maksimale

  Siguron mbështetjen e nevojshme për kokën, qafën, shpinën, kofshët, këmbët dhe vithet.

5 zona për shtrirjen e duhur të shtyllës kurrizore dhe mbështetjen maksimale

 • Dizajni unik me 5 zona që ju siguron mbështejten e duhur për kokën dhe qafën, shpinën, kofshët, këmbët dhe vithet.
 • Kjo zvogëlon pikat e presionit në trupin tuaj, duke ju ndihmuar të arrini rregullimin e duhur të shtyllës kurrizore dhe një gjumë të mrekullueshëm gjatë natës, kështu që të zgjoheni të qetë, të freskët dhe pa dhimbje.
Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper
 • ZONA E KOKËS & QAFËS
 • ZONA E BUSTIT
 • ZONA E VITHEVE
 • ZONA E KOFSHËVE
 • ZONA E KËMBËVE & PULPAVE
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 1. ZONA E KOKËS & QAFËS
 2. ZONA E BUSTIT
 3. ZONA E VITHEVE
 4. ZONA E KOFSHËVE
 5. ZONA E KËMBËVE & PULPAVE

Aloe Vera për butësinë natyrore

 • Sipërfaqja e pjesës së sipërme është e pasuruar me trajtim natyral Aloe Vera, që rigjeneron materialin dhe e bën atë të lemuar dhe të butë në prekje.
 • Bima Aloe Vera është e njohur për efektet e saj antibakteriale, anti-inflamatore dhe efekte të tjera të tilla si përtëritja e qelizave të lëkurës.
 • Karakteristikat rigjeneruese të Aloe Vera do t'ju ndihmojnë të bëni gjumë të qetë çdo natë.
Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper

Një sipërfaqe e shëndetshme gjumi është një sipërfaqe higjenike gjumi

 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper

  Sfungjer Orthocell™

  • Ajroset lehësisht, duke mbajtur kështu një mjedis të freskët gjumi
  • Parandalon mbinxehjen ose grumbullimin e lagështisë
 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper

  Trajtimi CleanEffect®

  • Mbrojtje anti-mikrobe
  • Mbrojte anti-bakteriale
  • Mbrojtje kundra pluhurave
 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper

  Sistem AirX

  • Siguron qarkullim të ajrit
  • Ndihmon në ruajtjen e një temperature më të ulët

Eko miqësore dhe rezistente

 • Mbulesa e sipërme e shtresës është bërë nga 100% fibra poliesteri të ricikluara, duke e bërë atë miqësore me gjumin tuaj dhe mjedisin.
 • Polieseri i ricikluar siguron që prodhimi ynë i shtresës të ketë një ndikim më të vogël në mjedis. Nuk kërkon naftë të re për të krijuar dhe zvogëlon gjurmën e karbonit.
 • Në këtë mënyrë ne kujdesemi për të ardhmen dhe planetin tonë.
Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper

Praktike dhe e dobishme kudo

 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper

  Përdorni shtresën për ta bërë divanin tuaj një vend të rehatshëm për të fjetur.

 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper

  Merrni atë në kamping për më shumë rehati kur udhëtoni.

 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper

  Perfekte si një shtresë për ambjentin ku luajnë fëmijët ose një dyshek ushtrimesh për stërvitjen tuaj.

 • Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper

  Shtojeni në shtratin tuaj për rehati të menjëhershme. Ideale për konviktet e studentëve, për të përmirësuar komoditetin dhe higjienën.

Mblidhe dhe ruaje

 • Shtresa Aloe Vera me 5 zona vjen me një çantë praktike për ruajtje kur nuk përdoret.
 • Lehtë për tu mbështjellë, transportuar dhe ruajtur ose lëvizur në një ambjent tjetër.
Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper Dormeo Aloe Vera 5 Zones Topper

Vendosja është e shpejtë dhe e thjeshtë

Shtresa juaj e re do të vijë në shtëpinë tuaj e paketuar në vakum. Të gjithë shtresat tona janë të kompresuara dhe të mbyllura në vakum falë procesit tonë eko-miqësor dhe mbrojtjes gjatë transportimit.

 • 1
  Unpacking Topper - Step 1

  Prisni me gërshëre qesen e paketimit. Kujdes mos përdorni thikë.

 • 2
  3
  Unpacking Topper - Step 2 and 3

  Hapni shtresën mbi kolltuk ose mbi dyshek. Pritini me kujdes qesen plastike përgjatë skajeve dhe hiqni qesen plastike.

 • 4
  Unpacking Topper - Step 4

  Lëreni të hapur për 6 orë për të marrë formën e duhur.

Të dhëna teknike
Bërthama polyurethane foam (Orthocell™)
Linja Dormeo Comfort
Materiali i dyshekut antibacterial treatment
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star