ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tigan për skuqje Stone Legend Scarlet Delimano

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000143250
Photo
Video

Përgatitni vaktet tuaja të preferuara në çast me tiganin Delimano Stone Legend Scarlet që përmban një shtresë jo-ngjitëse 5-shtresore Quantanium për një përvojë gatimi perfekte. Elegant dhe me cilësi të lartë, ky tigan me çelik të pandryshkshëm/smalt mund të përdoret në të gjitha vatrat. E disponueshme në 3 madhësi - 14, 24 dhe 28 cm. Mund të lahet edhe në lavastovilje.

Tigan për skuqje Stone Legend Scarlet Delimano
Nga 1,490 Lekë Deri në
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Përgatitni vaktet tuaja të preferuara në çast me tiganin Delimano Stone Legend Scarlet që përmban një shtresë jo-ngjitëse 5-shtresore Quantanium për një përvojë gatimi perfekte. Elegant dhe me cilësi të lartë, ky tigan me çelik të pandryshkshëm/smalt mund të përdoret në të gjitha vatrat. E disponueshme në 3 madhësi - 14, 24 dhe 28 cm. Mund të lahet edhe në lavastovilje.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star