Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tave rrethore Stone Legend V1 26 cm Delimano

Vlerësoni këtë produkt
ID: 106047482 SKU: 1000136564
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Tava për pjekje Stone Legend Round Mould është ideale për të gjitha gatimet. Është bërë nga smalti i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve dhe me grimcave guri të vërtetë që jep përçueshmëri superiore. I përshtatshëm për t’u përdorur në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Lehtësi për tu pastruar. Madhësia: 26cm.

Tave rrethore Stone Legend V1 26 cm Delimano
3,980 Lekë
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Tava për pjekje Stone Legend Round Mould është ideale për të gjitha gatimet. Është bërë nga smalti i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve dhe me grimcave guri të vërtetë që jep përçueshmëri superiore. I përshtatshëm për t’u përdorur në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Lehtësi për tu pastruar. Madhësia: 26cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Sjellim tradicionalen në gatimet moderne

Krijoni vaktet tuaja legjendare me modelin e taves rrethore Delimano Stone Legend 26 cm. Materialet tradicionale natyrore të gatimit prej guri dhe smalt ndërthurin veti të shkëlqyera të shpërndarjes së nxehtësisë me ruajtjen e nxehtësisë që mban lagështi, vitamina dhe aromë të ruajtur mirë brenda gatimit të ushqimit.

Forma e rrumbullakët e tavës Delimano Stone Legend 26 cm është perfekte për:

  • Përgatitjen e vakteve me pak yndyrë sepse veshja jo-ngjitëse kërkon vetëm një pikë vaj.
  • Ushqimet që ngjisin si vezët dhe peshqit.
  • Gatimet e pjekura në furrë si pitet me mish dhe tavat
  • Krijimi i një shije tradicionale që është tamam si ajo e gatimit në gur të vërtetë.

Funksionalitet i shkëlqyeshëm dhe i përshtatshëm për të gjitha sobat

E sigurt dhe e qëndrueshme, kjo enë gatimi mund të përdoret në të gjitha sobat, përfshirë sobat me induksion, si dhe në furrë. Sipërfaqja jo poroze nuk do të ngjitet ose digjet dhe pastrohet lehtë.

Performanca jo-ngjitëse dhe rezistente ndaj gërvishtjeve

Delimano Stone Legend Round Mold 26 cm jep performancë jo-ngjitëse duke mbetur pa PFOA dhe kimikate të tjerë të dëmshëm që përdoren shpesh në tiganët tradicionalë. Shijoni përfitimet e:

  • Rezistencë e shkëlqyeshme kimike dhe gërvishtëse - gjithashtu mund të përdoret edhe me enë metalike!
  • Një sipërfaqe e fortë por e lëmuar jo poroze që nuk ngjitet ose digjet.
  • Grimcat minerale natyrale prej guri dhe titani që bllokojnë shijen dhe ushqimin.
  • Eko-miqësore, materiale 100% të riciklueshme.
  • Qëndrueshmëri e gjatë e ngjyrave.

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star