ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tavë për pjekje Delimano

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000071290
Photo
Video

Pregatitja e tavave të ndryshme, pulës së pjekur apo mishit bëhet edhe më e thjeshtë me tavën Stone Legend. Me material i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve, enamel dhe çelik me copëza të vogla guri dhe bakri. E përshtatshme për çdo sobë: elektrike, gaz, qeramike ose induksion. Lehtësi në larje, mund të lahet edhe në lavastovilje. Permasat: 35x21 dhe 40x25 cm.

Tavë për pjekje Delimano
4,590 Lekë
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Pregatitja e tavave të ndryshme, pulës së pjekur apo mishit bëhet edhe më e thjeshtë me tavën Stone Legend. Me material i cili është rezistent ndaj gërvishtjeve, enamel dhe çelik me copëza të vogla guri dhe bakri. E përshtatshme për çdo sobë: elektrike, gaz, qeramike ose induksion. Lehtësi në larje, mund të lahet edhe në lavastovilje. Permasat: 35x21 dhe 40x25 cm.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star