ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tenxhere për qumësht 14 cm Stone Legend Pro Delimano

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110024182 SKU: 110024182
Photo
Video
-50%

Ngrohja e qumështit sapo u bë më e lehtë me tenxheren për qumësht Stone Legend Pro. Me një trup më të gjatë, dorezë të përshtatshme prej çeliku inox dhe veshje me 5 shtresa me grimca të vërteta guri, ky është një mjet i përsosur i kuzhinës për ngrohjen e qumështit. Tenxhere mund të përdoret në të gjitha sobat, madje edhe në furrë. Përmasa 14 cm.

Tenxhere për qumësht 14 cm Stone Legend Pro Delimano

Çmimi: 2,190 Lekë


Oferta: 1,095 Lekë

Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Ngrohja e qumështit sapo u bë më e lehtë me tenxheren për qumësht Stone Legend Pro. Me një trup më të gjatë, dorezë të përshtatshme prej çeliku inox dhe veshje me 5 shtresa me grimca të vërteta guri, ky është një mjet i përsosur i kuzhinës për ngrohjen e qumështit. Tenxhere mund të përdoret në të gjitha sobat, madje edhe në furrë. Përmasa 14 cm.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star