ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tigan për skuqje Stone Legend Black Delimano

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000195019
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Elegant dhe tërheqës, ky tigan i fundit nga Delimano bën një yll të ri në kuzhinën tuaj. Tigani per skuqje Stone Legend Black është bërë prej çeliku karboni dhe smalt dhe është i veshur me veshje jo-ngjitëse. Shtimi i grimcave të vërteta të gurit i jep ushqimit shijen tradicionale si të gatuar në gur të vërtetë. Në dispozicion në 4 përmasa: 14, 20, 24 ose 28 cm.

Tigan për skuqje Stone Legend Black Delimano

Çmimi: Nga 1,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 990 Lekë Deri në

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Elegant dhe tërheqës, ky tigan i fundit nga Delimano bën një yll të ri në kuzhinën tuaj. Tigani per skuqje Stone Legend Black është bërë prej çeliku karboni dhe smalt dhe është i veshur me veshje jo-ngjitëse. Shtimi i grimcave të vërteta të gurit i jep ushqimit shijen tradicionale si të gatuar në gur të vërtetë. Në dispozicion në 4 përmasa: 14, 20, 24 ose 28 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Delimano Stone Legend në ngjyrë të zezë

Delimano Stone Legend Black është një pjesë e linjës së re të enëve të gatimit në familjen e famshme Stone Legend. Një ngjyrë e zezë shumë e veçantë bën një shtesë të bukur dhe elegante në çdo kuzhinë, ndërsa materialet supreme sigurojnë që çdo pjesë të jetë një fituese absolute në sobën tuaj.

Fuqia e karbonit, çelikut dhe gurit të vërtetë, të bashkuara në një tigan

Ky tigan është basti juaj më i mirë kur skuqni çdo lloj ushqimi ngjitës pasi nuk do të ngjitet dhe madje mund të përgatisni ushqim me sasinë minimale të vajit. Baza e tij është bërë nga një kombinim jashtëzakonisht i fortë çeliku-smalt që zgjat për vite me radhë dhe është i veshur me një nga materialet më të mira dhe më të guximshëm në treg - Quantanium. Kjo shtresë përmban grimca reale guri që e bëjnë veshjen edhe më të fortë. Sipërfaqja është shumë e lëmuar, kështu që është e garantuar se çdo ushqim thjesht do të rrëshqasë nga tigani. Dhe mund të përdorni edhe enë metalike!

Shija origjinale si e gatuar në gurë të vërtetë

Shtimi i gurëve të vërtetë në këtë tigan bën të gjitha ndryshimet pasi gurët ngrohin ushqimin tuaj ndryshe - gurët gradualisht lëshojnë nxehtësi në mënyrë që ushqimi të gatuhet gradualisht, domethënë lagështia natyrore, vitaminat dhe aroma të qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit. Gatimi në Quantanium i jep ushqimit shijen tradicionale si të gatuar në gur të vërtetë.

Skuqje perfekte edhe për ushqimet që ngjisin

A ju ka ndodhur ndonjëherë që vezë e skuqura, mishi pulës, peshku të ngjisin në tigan? Të gjitha këto ngjisin në sipërfaqe - por jo me Stone Legend Black Frypan. Quantanium lejon gatim me pak yndyrë, por parandalon ushqimin të ngjitet - dhe veshja nuk do të konsumohet me kalimin e kohës.

Pas gatimit, thjesht mund ta fusni tiganin në pjatalarëse ose ta lani me dore pa shumë mundim.

Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali Çelik karboni, enamel
Materiali bazë Çelik
Materiali i brendshëm gur quantanium
Përmasat 14cm, 20cm, 24cm, 28cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star