Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set kuzhine për grirje Delimano Utile

Photo
Video

Një set i kompletuar, të cilin mund ta përdorni për të grirë, për të bërë pure, për të rrahur vezët dhe për të përzier. E lehtë për tu pastruar, nuk zë vënd dhe shumë e lehtë në përdorim.

 • Mikser dore
 • Boshtin metalik me thiken për të grirë
 • Gotë 700 ml
 • Tasi 350 ml
 • Tasi dhe thikën e cila përdoret për të grirë
 • Rrahësen e vezëve

 

Set kuzhine për grirje Delimano Utile
4.990 Lekë
3.990 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Një set i kompletuar, të cilin mund ta përdorni për të grirë, për të bërë pure, për të rrahur vezët dhe për të përzier. E lehtë për tu pastruar, nuk zë vënd dhe shumë e lehtë në përdorim.

 • Mikser dore
 • Boshtin metalik me thiken për të grirë
 • Gotë 700 ml
 • Tasi 350 ml
 • Tasi dhe thikën e cila përdoret për të grirë
 • Rrahësen e vezëve

 

Më shumë
Detajet e produktit

Bluani, prisni, përzieni dhe bëni pure direkt në tas

Seti Delimano i cili do të sjellë rezultate të mahnitshme në kuzhinën tuaj do t'ju impresionojë. Ndryshe nga paisjet e tjera të mëdha dhe mikserat e medhenjë, ky mikser shkon atje ku ju keni ushqimin që dëshrioni të grini, coptoni, miksoni apo bluani, thjeshtë duke vendosur boshtin e mikserit në tas, tenxhere apo tiganin tuaj.

Gota praktike me një bazament i cili nuk rrëshket dhe shkallën matëse

Ky set vjen i paisur me një gotë praktike e cila mban 700 ml dhe me një karakteristikë ekstra, një bazament mbajtës i cili nuk e lejon të rrëshkasë dhe shkallën matëse të cilin ju mund ta shikoni lehtësisht sasinë e ushqimeve që keni bluar. Grirësja gjithashtu përfshin një tas, thikën dhe një përshtatës për të prerë. Tasi i grirëses gjtihashtu ka një bazament i cili nuk e lejon të rrëshkasë dhe të lëvizë gjatë kohës që ju jeni duke grirë ushqimin.

Thika, boshti i mikserit dhe rrahësja prodhuar me materiale cilësore çelik inox

Boshti i mikserit, rrahësja dhe thika janë të prodhuara me materiale të cilësisë së lartë çelik inox të cilat nuk do të humbin pamjen dhe funksionin me kalimin e kohës, nëse përdoren në kushte normale pune. Të gjitha pjesët e ketij seti janë prodhuar me materiale të qëndrueshme për të rezistuar për një kohë të gjatë përdorimi.

DELIMANO UTILE HAND BLENDER SET WHITE

Informacione Shtesë

E lehtë për tu përdorur, pastruar dhe nuk zë shumë hapësirë, performanca e saj sjell rezultate ideale

Seti Delimano është shumë i lehtë për tu përdorur, për tu pastruar dhe nuk zë shumë hapësirë në kuzhinën tuaj gjatë kohës qe jeni duke e përdorur apo gjatë kohës që nuk është në punë. Ju do të impresionoheni me performancën e saj. Lehtësia e rregullimit të aksesorëve do t'ju lejojë të alternoni teknika të ndryshme të bluarjes, ju mund të bluani, prisni, coptoni, perzieni dhe mund të bëni pure, gjithashtu mund ta përdorni edhe për të rrahur vezët, pra gjithçka që ju duhet në një set. Karakteristikë e saj është motori i cili ka një fuqi 600W dhe shpjetësia e saj , një shpejtësi e cila është fikse dhe të tjerat të cilat ju mund ti ndryshoni.

Doreza ergonomike të sigurta

Mikseri Delimano është prodhuar me doreza ergonomike për lehtësi në përdorim të cilat sigurojnë prakticitet në përdorim.

Të gjitha pjeset mund të lahen në pjatalarëse

Për të pastruar pjesët e mikserit, thjeshtë mund ti shplani me ujë dhe ti vendosni në pjatalarëse për pastrim më të fuqishëm.

 

Rekomandohet për:

 • ata që janë duke kërkuar një mikser dore funksional dhe të gjithanshëm
 • ata që kërkojnë funksione të ndryshme përzjerjesh për të bluar, prerë, për të rrahur, për të përzier dhe për pure
 • ata që dëshirojnë një paisje kompakte që të përfshijë aksesorët bazë
 • ata që nuk kanë shumë hapërsirë në kuzhinë
 • ata që kanë një jetë të ngarkuar dhe dëshirojnë paisje të lehta për tu përdorur dhe të lehta për tu pastruar
Të dhëna teknike
Fuqia 600 W
Kapaciteti 0.7 l
Materiali çelik inoks, plastik
Pesha 1.75 kg

Vlerësimet e klientëve 7 Vlerësime

5

7 Vlerësime

Produktet 7

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

eraldo

www.delimano.al

11/04/2017

e domosdoshme
do ta porosis

eglantina gabeshi

www.delimano.al

09/04/2017

E domosdoshme
do ta ble se shpejti ,me duket shume i mire e shume praktik

Suzana

www.delimano.al

28/03/2017

E domosdoshme për çdo guzhinë
Shumë e mirë ka 3 vjet që e kam dhe unë e quaj ndihmsja ime

Marsela

www.delimano.al

01/03/2017

Nje treshe shume e domosdoshme
shume e mire

Ida

www.delimano.al

30/11/2016

E domosdoshme ne kuzhine

Ana

www.delimano.al

28/09/2014

Cilesi Absolute!

Desi

www.delimano.al

29/08/2014

me pelqen shume si paisje, eshte e shpeje dhe shume e lehte per tu perdorur

Produktet 7