Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Set me 7 ene Rossi Swiss Crystals Delimano

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110041361 SKU: 110041361
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Seti i eneve të kuzhinës Delimano Rossi Swiss Crystal një koleksion prej 7 enësh gatimi me cilësi të lartë. Ai përfshin një tigan, një tavë per pjekje, një tigan të thellë, tavën e rrumbullakët, tenxheren dhe dy kapakë, ku njeri nga kapaket është me dorezë aromatizuese për ti shtuar edhe më shumë shije gatimeve që do të pregatisni.

Set me 7 ene Rossi Swiss Crystals Delimano

Çmimi: 24,990 Lekë


Oferta: 12,495 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Seti i eneve të kuzhinës Delimano Rossi Swiss Crystal një koleksion prej 7 enësh gatimi me cilësi të lartë. Ai përfshin një tigan, një tavë per pjekje, një tigan të thellë, tavën e rrumbullakët, tenxheren dhe dy kapakë, ku njeri nga kapaket është me dorezë aromatizuese për ti shtuar edhe më shumë shije gatimeve që do të pregatisni.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti i eneve te linjes Delimano Rossi Swiss Crystals me baze alumuni, nje metal i lehte qe eshte gjithashtu percjellesi me i mire i nxehtesi, pa pika te nxehta ose rrezik per tu deformuar edhe ne temperatura te larta.

Fale teknologjise ekskluzive Swiss Crystal keto ene jane te forta dhe rezistente, dhe eshte aplikuar procesi I prodhimit me baze uji, qe eshte edhe nje proces miqesor per natyren. Kjo shtrese e cila nuk lejon ngjitjen permban miliona grimca kristali, dhe siperfaqja eshte shume rezistente. Dhe ne fund, nje shtrese diamanti eshte e aplikuar per me shume fortesi.

Seti Delimano Rossi Swiss Crystals ka keto avantazhe:

 • Ene te lehta ne peshe
 • Dizajn terheqes
 • Te pershtatshme per cdo lloj sobe, edhe ato me induksion
 • Mund te perdoren edhe ne furre, me doreza celiku
 • Rezistente
 • Nuk ngjisin dhe nuk gervishten, rezistente per vite me rradhe

Krijuar per te qene te bukura ne pamje, te dobishme dhe te forta, Seti I eneve te kuzhines Delimano Rossi Swiss Crystals perbehet nga 7 ene te cilat jane si me poshte:

 • Tigan per skuqje 24cm per pregatitjen e omletave, per te skuqur mishin, patatet dhe shume me teper, NJe tigan per perdorim te perditshem.
 • Tave per pjekje, mund te pregatisni tava te ndryshme me perime apo emblesira.
 • Kapak qelqi me doreze aromatizues I cili mund te perdoret edhe ne furre, duke ju dhene mundesine te eksperimentoni me shije nga me te ndryshmet.
 • Tigan i thelle 26cm per pregatitjen e gatimeve te skuqura dhe deri tek pregatitja e supave te shijshme.
 • Tave rrethore 26cm mund te perdoret per te gatuar, pjekur dhe skuqur nje shumellojshmeri gatimesh.
 • Tenxher 20cm e cila perdoret per pregatijen e gjellerave nga me te ndryshmet.
 • Kapak qelqi me permasa 20cm i cili mund te perdoret per tenxheren

Te gjitha sebashku, nje set terheqes jo vetem ne pamje por me veti shume te mira, te forta, rezistente, nuk ngjisin dhe nuk gervishten e qe I rezistojne kohes.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star