ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Prerësja Chop Express Delimano Brava

100 100 4
ID: 105975623 SKU: 1000121399
Photo
Video

Grini dhe coptoni ushqimet me ndihmën e grirëses Brava. Me lehtësi ju mund të prisni copa frutash, perimesh, bajame dhe çokollatë. Karakteristike speciale: manuale, punon pa bateri dhe korend. Ideale për kuzhinat  e vogla dhe kamping. Thjeshte vendosni përbërësit, mbyllni kapakun dhe tërhiqni dorezën. Lehtësi në pastrim.

Prerësja Chop Express Delimano Brava
1,390 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Grini dhe coptoni ushqimet me ndihmën e grirëses Brava. Me lehtësi ju mund të prisni copa frutash, perimesh, bajame dhe çokollatë. Karakteristike speciale: manuale, punon pa bateri dhe korend. Ideale për kuzhinat  e vogla dhe kamping. Thjeshte vendosni përbërësit, mbyllni kapakun dhe tërhiqni dorezën. Lehtësi në pastrim.

Më shumë
Detajet e produktit

Aroma nëpërmjet përgatitjes së ushqimit… Kudo!

Aroma e mbetur përmes përgatitjes së ushqimeve me paisjen më të re Prerësin Delimano Brava Express. Prerje e mishit të grirë, pure ose përzierje të copave të mëdha të frutave, perimeve, arrave, çokollatave dhe më shumë, vetëm me një tërheqje të dorezës. Kjo paisje e dobishme është projektuar për përdorim të thjeshtë, pa energji elektrike apo bateri duke e bërë të madhe për kuzhina të vogla, për udhëtime apo kampe.

Përfshin dy pjesë për prerje dhe përzierje.

Prerësja Delimano mund të përdoret si hanxhar / prerëse / për pure ose mikser manual, përfshin 2 pjesë ku ju mund të përzgjidhni atë që dëshironi. Për të përmëndur vetëm disa, ky prerës është perfekt për përpunimin:

 • frutave dhe perimeve
 • arra, fara dhe bimë
 • djathrave
 • qepëve
 • hudhrave për salcra
 • pesto
 • sallat
 • lakër
 • pure

Manual përdorimi i lehtë. 

Mekanizmi i përdorimit është projektuar veçanërisht për të prerë ose përzier me vetëm një tërheqje të dorezës - e cila është absolutisht e lehtë dhe nuk kërkon bateri apo energji elektrike.

Perfekt për përdorim të brëndshëm ose në natyrë.

Ndjeni ndryshim dhe ndryshoni përvojën tuaj në gatim përgjithmonë duke e përdorur atë kudo dhe kurdo që keni nevojë - brënda ose jashtë shtëpisë.

Rathët e gomës në pjesën e poshtme sigurojnë stabilitet perfekt.

Gëzojmë prerje dhe përzierje të lehtë, të sigurt dhe të përshtatshme në sajë të rrathëve kundër rrëshqitjes në pjesën e poshtme të tasit që siguron 100% stabilitet.

Dizanj kompakt & Madhësi e dobishme.

Prerësja Delimano është bërë me një dizanj kompakt dhe madhësi të dobishme që është e lehtë për tu përshtatur në kundrabufen tuaj apo në çdo vënd tjetër.

E lehtë për tu pastruar.

Është e lehtë për tu pastruar me vetëm një spërkatje në rubinetin e ujit.

DELIMANO BRAVA CHOP EXPRESS

Informacione Shtesë

Avantazhet:

Aq e lehtë sa 1-2-3

Prerësi delimano është jashtëzakonisht i lehtë për tu përdorur. Thjeshtë:

 1. Vendosni thikën ose përziersin në tas.
 2. Shtoni ushqimin e dëshiruar.
 3. Mbylleni dhe klikoni kapakun.
 4. Tërhiqeni 1-2-3- ose më shumë – sipas madhësisë së dëshiruar.

Manual përdorimi i lehtë. 

Kjo paisje e dobishme është projektuar për përdorim të thjeshtë vetëm me një tërheqje të dorës tuaj. Prerësja Delimano mund të përdoret si hanxhar / prerëse / për pure ose mikser manual, përfshin 2 pjesë ku ju mund të përzgjidhni atë që dëshironi.

Tehe të fuqishme prerje.

Tehet e fuqishëm për prerje ofrojnë prerje preçize në çdo kohë.

Kapacitet i madh / Madhësi kompakte.

Tasi 350 ml ofron kapacitet të mirë, ndërsa mbetet shumë kompakte për transport të lehtë dhe ruajtje. Unazat kundër rrëshqitjes në pjesën e poshtme të tasit ofrojnë 100% stabilitet në çdo sipërfaqe.

Vlerësimet e klientëve (4 Vlerësime)

5

4 Vlerësime

Produktet 4

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

MIROSLAVA

www.delimano.sk

Sekáčik
Výberný sekáčik, objednala som ďalšie dva ako darček. Odporúčam ❤

Alesja

www.delimano.al

Super fare..esht njesoj si blender elektronik vec se kjo nuk harxhon energji elektrike apo bateri
Me ka pelqyer vertet shum

maja

www.delimano.al

shume praktike
Kur ma rekomanduan nuk e besova, por funksioni i grires eshte fantastik. I pret qepet ne menyre perfekte dhe nuk ben rremuje. Shpeton nga lotet :)

mira

www.delimano.al

Shume i thjeshte
sapo e provova e dashurova