ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tenxhere Multicooker Select Delimano

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110073730 SKU: 110073730
Photo
Video

Nëse mendoni të ktheheni në shtëpi në fund të një dite të gjatë e te lodhshme dhe të gjeni një tavë të shijshme perime me mish, duhet të zgjidhni Delimano Multicooker Select. Kjo pajisje e dobishme kombinon tenxheren, sobën dhe aftësitë e gatimi, duke përgatitur me lehtësi shumëllojshmërinë e pjatave tuaja të preferuara. Me fuqi 860 - 1023 W dhe kapacitet 5 L, ky multicooker efikas mund të ushqejë të gjithë familjen tuaj. 12 programe të paracaktuara, program të mëvonshëm dhe funksionin e ngrohjes.

Tenxhere Multicooker Select Delimano
12,990 Lekë
Club5*: 10,390 Lekë
Transporti Falas
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Nëse mendoni të ktheheni në shtëpi në fund të një dite të gjatë e te lodhshme dhe të gjeni një tavë të shijshme perime me mish, duhet të zgjidhni Delimano Multicooker Select. Kjo pajisje e dobishme kombinon tenxheren, sobën dhe aftësitë e gatimi, duke përgatitur me lehtësi shumëllojshmërinë e pjatave tuaja të preferuara. Me fuqi 860 - 1023 W dhe kapacitet 5 L, ky multicooker efikas mund të ushqejë të gjithë familjen tuaj. 12 programe të paracaktuara, program të mëvonshëm dhe funksionin e ngrohjes.

Më shumë
Detajet e produktit

12 programe të paracaktuara, duke pritur për recetat tuaja

Shumë njerëz e shoqërojnë gatimin me një kohë të gjatë dhe të mundimshme të kaluara në kuzhinë - por me Multicooker Select ju e fitoni atë kohë dhe përpjekje falë 12 programeve të para-programuara, kështu që ju mund të merrni përfitimet si nga gatimi ashtu edhe nga ushqimi i shpejtë.

Delimano Multicooker Select

Pse përdorimi i Multicooker Select është kaq i thjeshtë?

 • 1
  Delimano Multicooker Select

  Zgjidhni recetën tuaj të preferuar dhe përgatitni përbërësit.

 • 2
  Delimano Multicooker Select

  Vendosni përbërësit dhe zgjidhni një nga 12 programet ose funksionin DIY me një prekje.

 • 3
  Delimano Multicooker Select

  Shijoni kohën e lirë dhe përdorni funksionin e gatimit të mëvonshëm për të pasur vaktin tuaj gati në kohën që dëshironi.

 • 4
  Delimano Multicooker Select

  Shërbejeni dhe shijoni ushqimet e ngrohta dhe të freskëta.

Efikase dhe e lehtë në Përdorim

Delimano Multicooker Select me fuqi 860 - 1023 W dhe një tenxhere 5 L me veshje jo ngjitëse, gjë që siguron që asgjë të mos ngjitet gjatë gatimit. Pajisja është bërë nga çeliku me detaje të zeza, duke e bërë atë tërheqëse në çdo banak kuzhine. Ekrani me prekje lejon funksionimin e lehtë.

Delimano Multicooker Select

Funksioni i gatimit të mëvonshëm 24-orësh

Gatuani ushqime që zakonisht kërkojnë shumë kohë ose piqni bukë me funksionin e mevonshem - thjesht vendosni përbërësit, zgjidhni pjatën tuaj, metodën e gatimit dhe lërini Multicooker-in magjik të bëjë gjithë punën e vështirë për ju dhe ta keni gati para se të ktheheni në shtëpi. Edhe nëse mbërrini në shtëpi më vonë se sa pritej, funksioni i ngrohjes do t'ju sigurojë që të ktheheni në një darkë të nxehtë.

Delimano Multicooker Select

Gjithçka që ju nevojitet për çdo recetë

Nëse keni kërkesa më specifike, ekziston gjithashtu një program manual DIY, kështu që ju mund të vendosni kohën dhe temperaturën që dëshironi.

Me Multicooker Select ju mund të përgatitni perime të ziera, peshk, oriz, makarona, gjellëra të ndryshme, supa, kos, të përgatisni qull, të skuqni ushqime të ndryshme, të gatuani drithëra (kuinoa, hikërror, spellë, oriz ngjyrë kafe etj.), të piqni bukë, ëmbëlsira , mund të gatuani lloje të ndryshme të mishit dhe shumë e shumë pjata të tjera.

 • Delimano Multicooker Select
 • Delimano Multicooker Select
 • Delimano Multicooker Select
 • Delimano Multicooker Select
Informacione Shtesë

Çfarë përfshihet ne paketim?

 1. Tenxherja Multicooker Select,
 2. 5 L tenxherja me shkallën matëse,
 3. shporta e avullit,
 4. luga e orizit,
 5. luga e supës,
 6. gota matëse dhe
 7. manuali i përdorimit.
1
2
3
4
5
6
Delimano Multicooker Select

Technical details

 • Touch-screen panel
 • Pot capacity: 5 L
 • Pot thickness: 1,2 mm
 • Overheat protection
 • 220V-240 V~, 50/60 Hz
 • Power 860-1023 W
 • Class protection: I
Delimano Multicooker Select

Programs

There are 12 available programs and DIY function to accomodate all your needs.

 • Delimano Multicooker Select

  Pasta

 • Delimano Multicooker Select

  Steam

 • Delimano Multicooker Select

  Rice

 • Delimano Multicooker Select

  Frying

 • Delimano Multicooker Select

  Stew

 • Delimano Multicooker Select

  Porridge

 • Delimano Multicooker Select

  Yogurt

 • Delimano Multicooker Select

  Slow cook/Sous vide

 • Delimano Multicooker Select

  Wholegrains

 • Delimano Multicooker Select

  Soup

 • Delimano Multicooker Select

  Bread

 • Delimano Multicooker Select

  Baking

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star