ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tenxhere Multicooker Prime Delimano

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110073723 SKU: 110073723
Photo
Video

Shpejtoni gjërat në kuzhinë dhe kurseni kohë me Multicooker Prime, i bërë për të hequr detyrat e gatimit nga duart tuaja. Me 4 funksione gatimi të paracaktuara, fuqi 400-476 W dhe kapacitet 2 litra, kjo pajisje mund të pregatisë shumë nga recetat tuaja. Me program të mëvonshëm 24-orësh dhe funksionin e ruajtjes së ngrohtësisë. Tenxherja ka sipërfaqe jo ngjitëse për pastrim të lehtë.

Tenxhere Multicooker Prime Delimano
6,990 Lekë
Transporti Falas
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shpejtoni gjërat në kuzhinë dhe kurseni kohë me Multicooker Prime, i bërë për të hequr detyrat e gatimit nga duart tuaja. Me 4 funksione gatimi të paracaktuara, fuqi 400-476 W dhe kapacitet 2 litra, kjo pajisje mund të pregatisë shumë nga recetat tuaja. Me program të mëvonshëm 24-orësh dhe funksionin e ruajtjes së ngrohtësisë. Tenxherja ka sipërfaqe jo ngjitëse për pastrim të lehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndihmësi juaj në kuzhinë

Shumë prej nesh që bëjnë një jetë aktive dhe që shumicën e kohës e kalojnë jashtë shtëpisë, gjëja e fundit që dëshirojnë është që të kalojnë sa më pak kohë në kuzhinë. Bëjeni jetën tuaj më të lehtë me Delimano Multicooker Prime, një multicooker praktik që gatuan për ju.

Delimano Multicooker Prime

4 programe të paracaktuara për shumëllojshmëri ushqimesh

Sillni recetat e familjes ose hapni librin e gatimit që keni dashur të shfletoni muaj më parë - Multicooker Prime mund të bëjë me lehtësi shumë nga pjatat tuaja të preferuara. Me Multicooker Prime mund të përgatitni perime të ziera, peshk, oriz, gjellëra të ndryshme, qull, pjata të skuqura ose thjesht të zgjidhni funksionin DIY dhe të krijoni programin tuaj.

Delimano Multicooker Prime

Është e lehtë për tu përdorur: Ekrani LCD përmban simbole në vend të fjalëve, kështu që përzgjedhja e programit është intuitive. Thjesht shtypni butonin dhe zgjidhni midis funksioneve të paracaktuara:

 • Delimano Multicooker Prime

  Me avull

 • Delimano Multicooker Prime

  Oriz

 • Delimano Multicooker Prime

  Skuqje

 • Delimano Multicooker Prime

  Gjellë

Pse gatimi me Multicooker Optimo është kaq i përshtatshëm?

 • 1
  Delimano Multicooker Prime

  Zgjidhni recetën dhe pregatisni përbërësit

 • 2
  Delimano Multicooker Prime

  Shtoni përbërësit, zgjidhni programin dhe lëreni Multicooker Prime të bëjë pjesën tjetër

 • 3
  Delimano Multicooker Prime

  Servir dhe shijo

Programi i mëvonshëm 24-orësh ju lejon të përgatitni një vakt paraprakisht në mënyrë që të ktheheni në shtëpi në një vakt të ngrohtë-thjesht kapni pjatat, hapni Multicooker dhe ju bëftë mirë, vakti është gati dhe i ngrohtë. Funksioni i ngrohjes automatike e mban ushqimin të ngrohtë në mënyrë që ta servoni më vonë.

Gatuaj pa pasur nevojë të shikosh tenxheren

Pjesa më e madhe e gatimit është në të vërtetë monitorimi i ushqimit tuaj për të mos u djegur. Me Delimano Multicooker Prime mund të harroni ushqimin dhe të përqendroheni në gjëra të tjera, të tilla si bërja e një sallatë ose ëmbëlsirë ose shtrimi i tryezës.

Delimano Multicooker Prime

Tenxhere jo ngjitëse dhe madhësi e përshtatshme kompakte

Delimano Multicooker Prime do t'ju bëjë përshtypje me modelin e tij modern dhe trendi - prej çeliku inox në kombinim me kapakun e zi dhe detajet i përshtaten çdo kuzhine. Tenxhere 2l është e përkryer për një vakt për një ose dy persona dhe madhësi të përshtatshme për ta çuar në shtëpinë tuaj të pushimit, karvanin ose konviktin e studentëve. Dhe akoma më mirë, falë veshjes jo ngjitëse larja do të jetë vërtet e lehtë.

Delimano Multicooker Prime
Informacione Shtesë

Çfarë përfshihet ne paketim?

 1. Tenxhere Multicooker Prime,
 2. tenxhere e brëndshme 2 L,
 3. shportë avulli,
 4. gota matëse,
 5. luga e orizit,
 6. luga e supës dhe
 7. manual përdorimi.
1
2
3
4
5
6
Delimano Multicooker Prime

Informacione Teknike

 • Ekran dixhital LED me simbole te programeve
 • Kapaciteti i tenxheres: 2L
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • 220V-240 V~, 50 Hz/60 Hz
 • Fuqia 400 - 476W
Delimano Multicooker Prime

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star