ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tenxhere Multicooker Optimo Delimano

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110073724 SKU: 110073724
Photo
Video

Përgatisni një larmi ushqimesh të shijshme me Delimano Multicooker Optimo. Kjo pajisje miqësore për përdoruesit kombinon aftësitë e tenxheres, sobës dhe gatimit në një pajisje, duke ndihmuar jetën tuaj të zënë me 6 funksione të paracaktuara dhe një kohëmatës 24 orësh. Kapaciteti 5 l mund të ushqejë të gjithë familjen tuaj ndërsa tenxherja jo ngjitëse parandalon ngjitjen dhe siguron pastrim të lehtë.

Tenxhere Multicooker Optimo Delimano
9,990 Lekë
Club5*: 8,990 Lekë
Transporti Falas
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Përgatisni një larmi ushqimesh të shijshme me Delimano Multicooker Optimo. Kjo pajisje miqësore për përdoruesit kombinon aftësitë e tenxheres, sobës dhe gatimit në një pajisje, duke ndihmuar jetën tuaj të zënë me 6 funksione të paracaktuara dhe një kohëmatës 24 orësh. Kapaciteti 5 l mund të ushqejë të gjithë familjen tuaj ndërsa tenxherja jo ngjitëse parandalon ngjitjen dhe siguron pastrim të lehtë.

Më shumë
Detajet e produktit

Kurseni kohë dhe gatuani shëndetshëm me Multicooker Optimo

Tenxherja Multicooker Optimo shumë praktike dhe e thjeshtë në përdorim, për pregatitjen e vakteve të shijshme dhe të shëndetshme për ju dhe familjen tuaj. Krijimi i shumë prej pjatave tuaja të preferuarave me prekjen e një butoni e bën gatimin më të shpejtë, më të lehtë dhe më të përshtatshme se kurrë, veçanërisht gjatë ditëve të ngarkuara të punës.

Delimano Multicooker Optimo

Jo më një lavaman plot me enë të palara

Ushqimet e shëndetshme dhe të shijshme të përmasave familjare do të jenë gati sa herë që keni nevojë për to dhe çfarë është më e mira - do të ketë vetëm një tenxhere për t'u larë dhe jo më një lavaman plotë me tasa dhe tenxhere. Gjithçka që ju nevojitet për të përgatitur perime të ziera, peshk, oriz, gatime të ndryshme, kos, qull ose ushqim të skuqur është përfshirë tashmë në paketën tuaj.

Delimano Multicooker Optimo

Një mënyrë e zgjuar për të gatuar

Ju jeni përgjegjës për atë që hani - edhe nëse nuk keni shumë kohë për të gatuar. Multicooker Optimo mundëson gatim pa mbikëqyrje, zgjedhja e një programi është e lehtë dhe miqësore për përdoruesit. Konsumi i tij i ulët i energjisë ju lejon të kurseni para dhe t'i përdorni atë kudo, madje edhe në shtëpinë tuaj të pushimit ose karvan.

Delimano Multicooker Optimo

6 programe të paracaktuara mund të trajtojnë shumëllojshmëri recetash

Në dorën tuaj keni funksione të paracaktuara që do t'i përdorni për të përgatitur çdo gjë, nga perimet te mishi dhe peshku, por me funksionin DIY mund të personalizoni temperaturën dhe kohëzgjatjen e gatimit në Multicooker tuaj për çdo recetë.

 • Delimano Multicooker Optimo

  Me avull

 • Delimano Multicooker Optimo

  Oriz

 • Delimano Multicooker Optimo

  Skuqje

 • Delimano Multicooker Optimo

  Gjellë

 • Delimano Multicooker Optimo

  Tërshërë

 • Delimano Multicooker Optimo

  Kos

Pse gatimi me Multicooker Optimo është kaq i përshtatshëm?

 • 1
  Delimano Multicooker Optimo

  Zgjidh dhe shto përbërësit

  Përdorni aksesorët e përfshirë ose shkallën matëse që e bëjnë përgatitjen e përbërësve shumë më të lehtë

 • 2
  Delimano Multicooker Optimo

  Zgjidhni programin

  Ju mund të zgjidhni një nga programet e paracaktuar ose programin DIY ku mund të zgjidhni kohën dhe temperaturën, dhe mund të gatuani në tenxhere ose edhe shportën e përfshirë me avull.

 • 3
  Delimano Multicooker Optimo

  Lëreni Multicooker të bëjë pjesën tjetër

  Ndërkohë, ju mund të luani me fëmijët, të pushoni ose të bëni disa punë - vakti i freskët, plot vitamina dhe minerale do t'ju presë.

 • 4
  Delimano Multicooker Optimo

  Servire dhe shijoje

  Tani mund të jeni përgjegjës për atë që hani - edhe nëse nuk keni kohë të gatuani!

Edhe më shumë komoditet për t'iu përshtatur të gjitha kërkesave tuaja

Dhe nëse përdorni funksionin e gatimit për më vonë 24-orësh, mund të ktheheni në shtëpi për të ngrënë dhe gatimi do të jetë i freskët, një opsion që do ta përdorni gjatë gjithë kohës. Funksioni i ruajtjes së ngrohtësisë siguron që dreka ose darka të qëndroj e ngrohtë nëse disa anëtarë të familjes tuaj mbërrijnë në shtëpi vonë. Për më tepër, përdorimi i Multicooker Optimo është krejtësisht i sigurt, kështu që ju mund të shijoni kohën tuaj të lirë dhe të vini në shtëpi për një vakt të këndshëm pa asnjë shqetësim. Kjo gjithashtu e bën Multicooker Optimo zgjedhje perfekte për gatimin e ushqimeve ekzotike, ushqimeve të detit ose ushqimeve që kërkojnë shumë kohë për t'u gatuar.

 • Delimano Multicooker Optimo
 • Delimano Multicooker Optimo
 • Delimano Multicooker Optimo
 • Delimano Multicooker Optimo

E fuqishme dhe me kapacitet te madh

Delimano Multicooker Optimo do t'ju bëjë përshtypje me modelin e tij modern dhe trendi - materiali prej çeliku inox në kombinim me kapakun e zi dhe detajet i përshtaten çdo kuzhine. Tenxherja 5l me veshje jo ngjitëse është mjaft e madhe për të gatuar për të gjithë familjen dhe pastrimi është një fllad. Falë veshjes jo ngjitëse thjesht mund të lani më pas.

Delimano Multicooker Optimo
Informacione Shtesë

Çfarë përfshihet në paketim?

 1. Tenxherja Multicooker Optimo,
 2. tenxherja me shkallën matëse,
 3. shporta e avullit,
 4. luga e orizit,
 5. luga e supës,
 6. gota matëse dhe
 7. manuali i përdorimit.
1
2
3
4
5
6
Delimano Multicooker Optimo

Informacione Teknike

 • Ekran dixhital LED me simbolet e programeve
 • Fuqia: 860 – 1023 W
 • Kapaciteti i tenxheres: 5 L
 • Trashërisa e tenxheres: 1,2 mm
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • 220V-240V~, 50Hz/60Hz
 • Klasi i mbrojtjes: I
Delimano Multicooker Optimo

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star