ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Peshqir Kuzhine Mediterraneo

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000229565
Photo
Video
-50%

Peshqir kuzhine Delimano Mediterraneo është i përsosur për çdo kuzhinë me kombinimin e ngjyrës së bardhë dhe dizajnit të këndshëm me lule. Ato mund të përdoren çdo ditë, gjatë të gjitha stinëve dhe festave. Bërë nga material 100% pambuk i cili ka përthithje të lartë, kështu që nuk do t'ju zhgënjejë kurrë.

Peshqir Kuzhine Mediterraneo

Çmimi: 990 Lekë


Oferta: 495 Lekë

Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Peshqir kuzhine Delimano Mediterraneo është i përsosur për çdo kuzhinë me kombinimin e ngjyrës së bardhë dhe dizajnit të këndshëm me lule. Ato mund të përdoren çdo ditë, gjatë të gjitha stinëve dhe festave. Bërë nga material 100% pambuk i cili ka përthithje të lartë, kështu që nuk do t'ju zhgënjejë kurrë.

Më shumë
Detajet e produktit
Peshqir kuzhine Delimano Mediterraneo është i përsosur për çdo kuzhinë me kombinimin e ngjyrës së bardhë dhe dizajnit të këndshëm me lule. Ato mund të përdoren çdo ditë, gjatë të gjitha stinëve dhe festave. Bërë nga material 100% pambuk i cili ka përthithje të lartë, kështu që nuk do t'ju zhgënjejë kurrë. Përmasa 40x60cm i disponueshëm në ngjyrë blu dhe jeshile.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star