Nuk keni produkte në shportë

Provo

Transporti Falas

Transporti Falas Për porosi mbi 6.990 Lekë

Për porosi mbi 6.990 Lekë

 
 
[banner_timer]
 

Robot kuzhine Deluxe Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Robot kuzhine dizenjuar për të përzier dhe miksuar një gamë të gjëre ushqimesh, nga vezët e deri tek brumi I bukës. 8 funksione shpejtësie dhe 1 me pulsim për kontroll maksimale në çdo shpejtësi, dhe këmbëzat e saj nuk e lejojnë të lëvizë gjatë kohës që është në punë. Seti përfshin: makinerinë bazë, tasi çelik 5.5 litra, dhe 3 aksesorë për përzjerje. Fuqia: 1000 Watt.

Robot kuzhine Deluxe Delimano
29,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Robot kuzhine dizenjuar për të përzier dhe miksuar një gamë të gjëre ushqimesh, nga vezët e deri tek brumi I bukës. 8 funksione shpejtësie dhe 1 me pulsim për kontroll maksimale në çdo shpejtësi, dhe këmbëzat e saj nuk e lejojnë të lëvizë gjatë kohës që është në punë. Seti përfshin: makinerinë bazë, tasi çelik 5.5 litra, dhe 3 aksesorë për përzjerje. Fuqia: 1000 Watt.

Më shumë
Detajet e produktit

Motorr i fuqishëm, 8 shpejtësi të ndryshme për pregatitjen e brumit

Roboti i kuzhinës Delimano është dizenjuar për përzjerjen e një sërë ushqimesh duke filluar që nga vezët e deri tek brumi për pregatitjen e bukës. Me një motorr të fuqishëm 1000W është ideale për tu përdorur madje edhe për brumin e ëmbëlsirave që është pak i trashë. Mund të zgjidhni ndërmjet 8 shpejtësive të ndryshme + ka edhe një funksion me pulsim për kontroll preçiz në cilëndo shpejtësi.

Stukturë unike që përzien në mënyrë perfekte

Koka unik e kësaj paisje e cila përdoret për pëzjerje rrotullohet rreth tasit në të dyja anët duke siguruar që brumi të përziehet plotësisht. Kjo do të thotë që ju do të pregatisni brumin më shpejt dhe gjithashtu mund të shtoni përbërësit një e nga një pa e ndaluar paisjen.

Mund të shtoni përbërësit edhe kur ajo është duke përzier

Shtimi i përbërësve gjatë pregatitjes së recetave të ndryshme tani është shumë herë më e thjeshtë - ju mund ti shtoni ato edhe gjatë kohës që roboti është duke punuar.

3 aksesore shtesë

Roboti i kuzhines Delimano përfshin aksesorët bazë të cilët shërbejnë për përzierjen e brumrave, me anë të të cilëve ju do të gatuni me shpejt dhe mbi të gjitha të gjithë këto aksesore janë shumë të thjeshtë për tu pastruar.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star