ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shtrydhëse Frutash Delimano Joy

Vlerësoni këtë produkt
ID: 106156437 SKU: 1000173398
Photo
Video
-40%

Shtrydhëse frutash për të marrë më të mirën nga fruta, ruan vitaminat organike dhe vlerat ushqyese duke ju ofruar lëng të fresket. Ideale për smoothie të shëndetshëm dhe ushqim për fëmijë. Dhe për më tepër – ju do të kurseni energji dhe nuk do të shpërdoroni ushqimin. Kapaciteti i shtrydhjes: 400ml. Fuqia: 200W.

Shtrydhëse Frutash Delimano Joy

Çmimi: 19,990 Lekë


Oferta: 11,990 Lekë

Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Shtrydhëse frutash për të marrë më të mirën nga fruta, ruan vitaminat organike dhe vlerat ushqyese duke ju ofruar lëng të fresket. Ideale për smoothie të shëndetshëm dhe ushqim për fëmijë. Dhe për më tepër – ju do të kurseni energji dhe nuk do të shpërdoroni ushqimin. Kapaciteti i shtrydhjes: 400ml. Fuqia: 200W.

Më shumë
Detajet e produktit

Lëng i freskët plotë vitamina dhe vlera ushqyese

Merrni më të mirën nga ushqimet që konsumoni falë shtydhëses së frutave Delimano dhe konsumoni lëngje të freskëta plotë vlera ushqyese dhe vitamina. Motorri i saj i cili punon me një fuqi të ulët krijon me pak nxehtësi, kjo bën të mundur ruajtjen e enzimave të shëndetshme dhe vlerave ushqyese dhe lëngjet do të rezistojnë më gjatë. Perfekte për të nisur ditën me një gotë lëng të freskët.

Delimano Joy Slow Juicer

 

Merrni maksimumin nga ushqimet

Shtrydhësja e frutave me një proçes i cili kalon në 2 faza siguron që të merrni sa më shumë vlera në lëngjet e pregatitura duke shtrydhur frutat dhe perimet pa i copëtuar ato. Provoni një gotë dhe do të shikoni menjëherë ndryshimin ndërmjet lëngjeve të gatshme dhe lëngut që ju keni pregatitur, i cili është i freskët dhe i pasur me vitamina. 

 • Delimano Joy Slow Juicer

  Vendosni frutat ose perimet sipas dëshirës tuaj

 • Delimano Joy Slow Juicer

  Shtypni butoni

 • Delimano Joy Slow Juicer

  Shijoni lëngje të freskëta dhe të shijshme

Keni mbaruar me pregatitjen e lëngjeve të shëndetshme? Mos e hidhni pjesën e mbetur të frutave ose perimeve ato janë plot me fibra!Thjeshtë përzjejini me mjalt, arra apo fara dhe pregatisni një vakt super energjik dhe të shëndetshëm ose mund tja shtoni mulsit ose kosit për të filluar një ditë sa më të shëndetshme.

Thuaj po një jetese të shëndetshme - thuaj po shtrydhjes së avashtë

 • Pregatisni lëngje të shijshme dhe natyrale
 • Lëngje të freskëta të pregatitura në shtëpi
 • Me shumë vitamina dhe vlera ushqyese
 • Motorr i fuqishëm që nuk konsumon shumë energji - 200 W
 • Përmasë kompakte dhe peshë e lehtë
Delimano Joy Slow Juicer
Të dhëna teknike
Pesha 4,5 kg
Përmasat 21*18*51 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star