ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Mikser me tas Delimano Joy

Vlerësoni këtë produkt
ID: 106153207 SKU: 1000171758
Photo
Video

Mikser Delimano Joy, i cili ka të përfshirë edhe tasin për përzjerje, me 5 nivele të ndryshme shpejtësiedhe funksion përzjerje automatike. Mund të përdoret për pregatitjen e brumit për ëmbëlsira. Fuqia: 300W. Kapaciteti 4 litra.

Mikser me tas Delimano Joy
6,990 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Mikser Delimano Joy, i cili ka të përfshirë edhe tasin për përzjerje, me 5 nivele të ndryshme shpejtësiedhe funksion përzjerje automatike. Mund të përdoret për pregatitjen e brumit për ëmbëlsira. Fuqia: 300W. Kapaciteti 4 litra.

Më shumë
Detajet e produktit

Mikser për çdo kërkesë në kuzhinë

Mikser Delimano i cili është sëbashku edhe me tasi për përzjerje, me nje fuqi 300 W dhe i cili punon me 5 nivele të ndryshme shpejtësie dhe me një funksion turbo për të përmbushur çdo kërkesë në kuzhinën tuaj. Prodhuar me material çelik të cilësisë së lartë, disa pjesë të saj mund të lahen edhe në lavastovilje për më shumë lehtësi në pastrim dhe mirëmbajtje.

Për më shumë lehtësi në gatim

Mikseri Delimano Joy ka një funksion i cili është shumë komod, i cili rrotullohet vetë pa pasur nevojë të përzieni dhe te mbani paisjen ne dorë (auto-rotating mixing bowl), kjo do t'ju lejojë të shtoni përbërësit gjatë përzierjes dhe do të bëjë punën tuaj në kuzhinë edhe më të thjeshtë, e ndërkohë ju do të keni më shumë kohë për të bërë punë të tjera në kuzhinë ne të njëjtën kohë.

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

  • Fuqia: 220-240V~, 50/60Hz 250-300W
  • Kapaciteti i tasit: 4.0L

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star