ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Çajnik qelqi Joy Delimano

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110067001 SKU: 110067001
Photo
Video
-30%

Përgatitni çaj ose kafe për mëngjesin tuaj me çajnikun prej qelqi Delimano Joy. Ky çajnik i fuqishëm me kapacitet 1.7 l dhe fuqi deri në 2200 W jep ujë të zier jashtëzakonisht shpejt ndërsa qelqi i hollë i tejdukshëm dhe trupi prej çeliku inox duken elegante në banakun e kuzhinës tuaj. Karakteristikat e saj filtri prej çelik inox, hapje automatike, mbrojtje nga vlimi i thatë, ndërtim pa kabëll.

Çajnik qelqi Joy Delimano

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 2,790 Lekë

Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Përgatitni çaj ose kafe për mëngjesin tuaj me çajnikun prej qelqi Delimano Joy. Ky çajnik i fuqishëm me kapacitet 1.7 l dhe fuqi deri në 2200 W jep ujë të zier jashtëzakonisht shpejt ndërsa qelqi i hollë i tejdukshëm dhe trupi prej çeliku inox duken elegante në banakun e kuzhinës tuaj. Karakteristikat e saj filtri prej çelik inox, hapje automatike, mbrojtje nga vlimi i thatë, ndërtim pa kabëll.

Më shumë
Detajet e produktit

Ujë i ngrohtë në temperaturën e duhur me këtë çajnik të mrekullueshëm

Ziej gjithçka që të nevojitet ujë, çaj, kafe, kapuçino dhe shumë më tepër, me Delimano Joy Kettle Glass. Ky çajnik i dobishëm me kapacitet 1.7 l dhe fuqi deri në 2200 W sjell zjerjen e ujit jashtëzakonisht shpejt dhe e bën mëngjesin tuaj gati ne pak minuta. Përdoreni atë për:

  • bëni një çaj ose kafe të nxehtë për mëngjesin tuaj familjar,
  • përgatit një pije të nxehtë për ta marrë me vete,
  • bëni qull të shijshëm,
  • përgatitni një supë të nxehtë në shtëpi ose në zyrën tuaj,
  • përgatit qumshin e foshnjës,
  • ngrohni paraprakisht ujin për të shpejtuar gatimin e vezëve, patateve, makaronave etj.
Delimano Joy Popcorn Maker

Dizajni i hijshëm & tërheqës me drita LED nuk do të mbetet pa u vërejtur

Çajnik qelqi Delimano Joy përmban një trup të hijshëm dhe çelik inox me detaje të zeza. Xhami borosilikat i qëndrueshëm (material i pastër dhe natyral) siguron mbrojtje nga goditjet termike dhe një shije të pastër, autentike të ujit.

  • Delimano Joy Popcorn Maker
  • Delimano Joy Popcorn Maker
  • Delimano Joy Popcorn Maker

Me një shikim të shpejtë, dritat e bukura treguese LED blu do t'ju tregojnë nëse çajniku është i ndezur ose i fikur. Përveç kësaj, dizajni i tij i bukur është i theksuar me dritë LED në pjesën e poshtme.

Dizajn i përshtatshëm pa kordon & përdorim i sigurt

Çajniku Delimano Joy përmban një konstruksion pa kabull për lehtësi maksimale. Kordoni mbështillet rregullisht rreth bazës dhe kështu ju ndihmon të mbani banakun e kuzhinës të rregullt .

Për të siguruar përdorim të sigurt të çajnikut, Delimano Joy përmban një mbrojtje të zierjes së thatë dhe fiket automatikisht. Doreza e rehatshme siguron një kapje të sigurt dhe mbetet e freskët në prekje.

Delimano Joy Popcorn Maker

Pastrim i lehtë i filtërit për papastërtitë

Çajnik Xhami Delimano Joy pastrohet shumë lehtë për shkak të hapjes së gjerë. Ai gjithashtu përmban filtër prej çeliku të pandryshkshëm që kullon ujin. Kur bëhet pis, thjesht hiqeni, pastroni dhe bashkojeni përsëri pa zhurmë. Çajnikët prej qelqi pastrohen më lehtë dhe më mirë.

Delimano Joy Popcorn Maker
Të dhëna teknike
Materiali xham
Përmasat 25,5x16cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star