ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Xhezve Elektrike Joy

Vlerësoni këtë produkt
ID: 106153206 SKU: 1000171756
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Pregatisni kafe ose ngrohni ujin për çaj apo lëngje të ngrohta me xhezven elektrike. Uji do të zihet për më pak se një minutë dhe kjo zhezve ka një dorezë shumë të sigurtë që ju mbron nga djegia. Pjesa e sipërme mund të hiqet për më shumë lehtësi në pastrim. Kapaciteti 250ml.

Xhezve Elektrike Joy
3,990 Lekë
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Pregatisni kafe ose ngrohni ujin për çaj apo lëngje të ngrohta me xhezven elektrike. Uji do të zihet për më pak se një minutë dhe kjo zhezve ka një dorezë shumë të sigurtë që ju mbron nga djegia. Pjesa e sipërme mund të hiqet për më shumë lehtësi në pastrim. Kapaciteti 250ml.

Më shumë
Detajet e produktit

Xhezve elektrike për zjerjen e ujit

Xhezve elektrike Delimano Joy e cila është shumë praktike dhe e thjeshtë për tu përdorur për zjerjen e ujit dhe pregatitjen e lëngjeve të ngrohta si çaj apo kafe. Dorezë e sigurtë e cila nuk lejon djegien dhe funksion mbrojtje nga mbinxehja.

Kapacitet 250 ml, për 2 filxhana ujë të nxehtë në më pak se një minutë, perfekte për pregatitjen e kafes, çajit ose lëngjeve të tjera të ngrohta që konsumoni në shtëpi.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star