Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shishe Smoothie Joy

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000076389
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Shishe për smoothie Delimano Joy Duomix një aksesorë i cili ju ndihmon të merrni me vete kudo që ju shkoni smoothiet apo lengjet tuaja të preferuara.

  • Materiale të cilësisë së lartë
  • Pa përmbajtje BPA
  • Mund të lahet edhe në pjatalarëse (kurseni kohë dhe energji)
Shishe Smoothie Joy

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 300 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Shishe për smoothie Delimano Joy Duomix një aksesorë i cili ju ndihmon të merrni me vete kudo që ju shkoni smoothiet apo lengjet tuaja të preferuara.

  • Materiale të cilësisë së lartë
  • Pa përmbajtje BPA
  • Mund të lahet edhe në pjatalarëse (kurseni kohë dhe energji)
Më shumë
Detajet e produktit

Shishe per lengje & smoothie

Pregatisni vakte të shijshme për ju dhe familjen tuaj dhe tani me shishen Delimano mund ta merrni me vete kudo në punë apo në shkollë. Shishja është me materiale cilësore dhe pa përmbajtje BPA për të mbojtur shëndetin tuaj dhe të familjes tuaj. E disponueshme në 3 ngjyra: jeshile, blu dhe portokalli.

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star