Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Kokë zgjatuese për rubinetin elektrik Delimano

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110043723 SKU: 110043723
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-30%

Një aksesorë i cili mund të përdoret me rubinetin elektrik, për më shumë kontroll dhe prakticitet gjatë larjes së enëve. I përshtatshëm për rubinetin elektrik, me një dizajn të thjeshtë, fleksibël, i rrotullushëm 360° dhe material shumë cilësor. Nuk do t'ju spërkasë, pasi mund të levizni dhe ta afroni në drejtimin që ju duhet.

Kokë zgjatuese për rubinetin elektrik Delimano

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 1,390 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Një aksesorë i cili mund të përdoret me rubinetin elektrik, për më shumë kontroll dhe prakticitet gjatë larjes së enëve. I përshtatshëm për rubinetin elektrik, me një dizajn të thjeshtë, fleksibël, i rrotullushëm 360° dhe material shumë cilësor. Nuk do t'ju spërkasë, pasi mund të levizni dhe ta afroni në drejtimin që ju duhet.

Më shumë
Detajet e produktit

E fortë, fleksibël dhe praktike!

Rubineti elektrik Delimano sjell ujë të ngrohtë menjëherë në lavamanin tuaj, por për të pasur sa më shumë kontroll dhe për më shumë fleksibilitet, ju mund të përdorni kokën zgjatuese fleksibël e cila është e përshtatshme për rubinetin elektrik. Me material të fortë dhe unazë çeliku, i përshtatet shumë mirë rubinetit, dhe është shumë fleksibël, mund ta rrotulloni në çdo drejtim.

Pastrimi bëhet më i shpejtë dhe më i lehtë, ndërsa kontrolli më i madh do të thotë se ka më pak spërkatje dhe më pak rrëmujë. Koka mund të rrotullohet 360 °, për të drejtuar ujin aty ku ju duhet.

Aksesori ideal për rubinetin elektrik, për më shumë stil dhe komoditet në lavamanin tuaj.

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star