Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Tavë për Cheesecake 21cm Delimano

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-40%

Tavë për ëmbëlsira, perfekte për pregatitjen e cheesecake. Ruan formën e kekun dhe ëmbëlsirave të ndryshme. Diametri 21 cm, lartesi 3 cm, mund të përdoret në të gjitha modelet e tenxhereve Multicooker ose direkt në furrë.

Tavë për Cheesecake 21cm Delimano

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 1,190 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Tavë për ëmbëlsira, perfekte për pregatitjen e cheesecake. Ruan formën e kekun dhe ëmbëlsirave të ndryshme. Diametri 21 cm, lartesi 3 cm, mund të përdoret në të gjitha modelet e tenxhereve Multicooker ose direkt në furrë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ëmbëlsira të pjekura në mënyrë perfekte

Tavë për pregatitjen e cheesecake është ajo që ju duhet për të pregatitur një cheesecake perfekt në shtëpi. Me një diameter 21cm është perfekte dhe mund të përdoret në të gjitha tenxheret Multicooker, por mund të përdoret edhe direkt në furrë. Tani ju mund të pregatisni torta dhe cheesecake të shijshëm e sigurisht në formë perfekte rrumbullake.

Pjesa e poshtme hiqet lehtesisht

Tavë për pjekje është e përbëre nga 2 pjesë: bazamenti i poshtëm dhe pjesa anësore në formë rrumbullake. Falë ketij dizajni ju mund të hiqni lehtësisht kekun nga tava pa i prishur formën e tij. Thjeshte duke e shtyrë dhe ngritur lart pjesën e poshtë! 

Nuk ngjit dhe mund të lahet në lavastovilje

Për më shume lehtësi në gatim dhe larje kjo tavë është me veshje shumë cilesore e cila nuk lejon ngjitjen. Kështu nuk keni pse të shqetësoheni, pasi ëmbelsirat tuaj do të kene formë perfekte gjithëmonë, gjithashtu ju do të kurseni edhe kohë në pastim. Për më shumë lehtësi, ju mund ta lani edhe në lavastovilje.

 

Të dhëna teknike
Përmasat Diameter: 21,3 cm; Height: 6,8 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star