ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Kapse sallate

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110003451 SKU: 110003451
Photo
Video

Kapse sallate pjesë e koleksionit Delimano Brava është një domosdoshmëri në çdo kuzhinë. Mund të përdoret për servirjen e sallatave të ndryshme, për të kthyer mishin gjatë skuqjes apo nese jeni duke bërë zgarë. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Kapse sallate
1,290 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Kapse sallate pjesë e koleksionit Delimano Brava është një domosdoshmëri në çdo kuzhinë. Mund të përdoret për servirjen e sallatave të ndryshme, për të kthyer mishin gjatë skuqjes apo nese jeni duke bërë zgarë. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj. Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

Perfekte për të servirur në tavolinë

Ky akesorë është perfekt për të servirur sallatën, për të kthyer ushqimin gjatë gatimit ose nëse jeni duke bëre zgarë me miqtë në shtëpi.

Disa arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • Perfekte për zgarë, servirje apo për të kthyer ushqimin gjatë gatimit
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në pjatalarese
  • materiale cilësore dhe elegante
  • çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star