Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Lugë për servirje Delimano Brava

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Lugë për servirje pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Perfekt për servirjen e patateve, orizit ose perimet e zgarës. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Lugë për servirje Delimano Brava
590 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Lugë për servirje pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Perfekt për servirjen e patateve, orizit ose perimet e zgarës. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

OFERTË: Zgjidhni 5 aksesorë dhe përfitoni vetëm për 1.990 Lekë

Duke e ditur që gjithëmonë në kuzhinë do të na duhen aksesorë të ndryshëm, ne kemi pregatitur një oferte speicale për ju. Ju mund të zgjidhni 5 aksesorë të ndryshme dhe ti përfitoni në ofertë:

5 copë vetëm për 1.990 Lekë

Shikoni dhe zgjidhni aksesorËt kËtu

Lugë për servirjen e drekave familjare

Luga për servirje Delimano Brava është gjithçka që ju duhet për të shërbyer vaktet tuaj çdo ditë. Kombinimi i materialit të çelikut dhe pamja elegante e tij e bejnë këtë aksesor të kombinueshme me çdo set.

Është shumë praktik në përdorim.

Delimano Brava Serving Spoon PRO

Perfekte për servirjen e:

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj.

Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

4 arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • Perfekt për servirjen e patateve, orizit ose perimet e zgarës
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në pjatalarese
  • materiale cilësore dhe elegante
  • çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Serving Spoon PRO

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star