ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Aksesore druri për kuzhinë Delimano Brava

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110039471 SKU: 110039471
Photo
Video

Një set i domosdoshëm për kuzhinën tuaj, i përbërë nga 3 aksesorë të cilët janë praktik dhe shumë të përdorshëm në kuzhinë. Seti përfshin lugën e rrumbullakët me vrimë, spatul e thjeshtë dhe spatul me hapësirë.

Aksesore druri për kuzhinë Delimano Brava
599 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Një set i domosdoshëm për kuzhinën tuaj, i përbërë nga 3 aksesorë të cilët janë praktik dhe shumë të përdorshëm në kuzhinë. Seti përfshin lugën e rrumbullakët me vrimë, spatul e thjeshtë dhe spatul me hapësirë.

Më shumë
Detajet e produktit

Nga thellësia e pyjeve evropiane, aksesoret Delimano Brava Natura PRO janë bërë nga druri i ahut i rritur dhe i patrajtuar. Të zgjedhura me kujdes shndërrohen në vegla të bukura kuzhine.

Produktet tona të kuzhinës prej druri janë të lehta për t'u kujdesur, ato mund të përdoren për periudha më të gjata kohore (në varësi të frekuencës së përdorimit) dhe janë 100% bio-degradable. Dizajni i tyre ergonomikisht por i thjeshtë do të kënaqë edhe përdoruesit më skeptik.

Ky set ka 3 pjesë:

  • Lugë e rrumbullakët me qoshe dhe vrimë 30 cm
  • Spatula e thjeshtë 30 cm
  • Spatula me hapesira 30 cm

 

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star