ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Shishe Termus Brava Delimano

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000200963
Photo
Video
-20%

E madhe mjaftueshëm për t'u përshtatur në shumicën e mbajtësve të shisheve të makinës, kjo shishe termike e nxehtë dhe e ftohtë Delimano Brava është ideale për të marrë pijen tuaj në mëngjes gjatë lëvizjes. Ruan nxehtësinë deri në 24 orë, ose në mot të ngrohtë, ruan freskinë për 6 orë, është ide gjatë gjithë vitit. Në dispozicion në 2 vëllime, 500 dhe 750 ml.

Shishe Termus Brava Delimano

Çmimi: Nga 1,690 Lekë Deri në


Oferta: Nga 1,350 Lekë Deri në

Transporti Falas
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

E madhe mjaftueshëm për t'u përshtatur në shumicën e mbajtësve të shisheve të makinës, kjo shishe termike e nxehtë dhe e ftohtë Delimano Brava është ideale për të marrë pijen tuaj në mëngjes gjatë lëvizjes. Ruan nxehtësinë deri në 24 orë, ose në mot të ngrohtë, ruan freskinë për 6 orë, është ide gjatë gjithë vitit. Në dispozicion në 2 vëllime, 500 dhe 750 ml.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni pije të nxehtë ose të ftohtë kudo që shkoni

Hiking, ski, biçikletë ose thjesht udhëtimi për në punë është më i lehtë nëse keni një pije të nxehtë afër si çaj ose kakao. Dhe çfarë është më mirë në një plazh të nxehtë sesa një gotë me ujë të ftohtë, lëng ose pije freskuese? Harrojeni çantën e madhe ftohëse - përdorni Delimano Brava Hot & Cold Thermo!

Kjo shishe termo e mahnitshme mund të përdoret për pije të ftohta dhe të nxehta, kështu që ju vjen ne ndihmë gjatë gjithë vitit. Ajo vjen në dy vëllime të ndryshme 500ml dhe 750ml dhe është në dispozicion në 3 ngjyra - mente, e bardhë me një bletë, dhe rozë. Është bërë prej çelik inox me izolim shtesë bakri. Mban pije të nxehta deri në 24 orë dhe të ftohta deri në 6 orë.

Temperatura e duhur në kohën e duhur!

Dreka në shkollë, një çaj për dy persona ndërsa shikoni yje në mes të natës, një gllënjkë kafe në makinën tuaj, në një autobus apo metro - ne të gjithë i duam pijet e nxehta, prandaj pse të mos i kemi gjatë gjithë kohës? Shishja do të mbajë pije të nxehta për 24 orë, kështu që mund të paketoni edhe supë të nxehtë për drekë ose darkë të vonë.

Dhe nëse dëshironi ta mbani pijen tuaj të ftohtë në mot më të nxehtë, pa shqetësime - mund ta përdorni shishen për ujë ose ta mbushni atë me smoothie të bërë në shtëpi, kafe të ftohtë ose pije freskuese dhe do të qëndrojë e ftohtë për 6 orë.

Me Shishen Delimano Brava Hot & Cold Thermo ju do të shijoni pije me temperaturën e duhur në kohën e duhur dhe për tërë vitin!

Trup prej çelik inox me veshje bakri

Baza e shishes është bërë prej çelik inox premium, e pasuruar me shtesë bakri rreth murit të jashtëm të shishes së brendshme pasi lejon që pijet të mbajnë temperaturën e tyre më gjatë. Teknologjia e vakumit të dyfishtë - një shtresë vakumi (presion negativ) midis dy mureve - siguron një izolim të qëndrueshëm.

Ajri i ngushtë dhe kështu dizenjimi i qëndrueshëm ndaj rrjedhjeve e mban pijen tuaj të preferuar sa më të mbrojtur që të jetë e mundur. Përveç kësaj, ajo ka një grykë të gjerë 4 cm kështu që ju mund të vendosni edhe kuba akulli, kështu që pija juaj do të qëndrojë e freskët edhe më gjatë.

Shishja është dizajnuar bukur dhe përshtatet në mënyrë të përsosur në duart tuaja.

Info Teknike:

 • Materiali:

  • Çelik inox,

  • PP + Silikon

  • Veshje bakri në pjesën e jashtme

  • Kapaciteti: 500/ 750ml

  • Tre ngjyra të disponueshme: E bardhë me bletë, Mente, Rozë

  • Kapak SS me unazë silikoni

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star