ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Rende Delimano Brava

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110003452 SKU: 110003452
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-31%

Rende pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë.Ju ndihmon të grini lloje të ndryshme ingredientësh të cilat përdorim çdo ditë: lekurën e limonit, djath për pica, djathin për lazanja, kastravecin për sallatë dhe shumë më tepër. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Rende Delimano Brava

Çmimi: 590 Lekë


Oferta: 410 Lekë

Më njoftoni kur produkti të jetë në stok!

Më njoftoni kur produkti të jetë në stok!

Shkruani adresën tuaj të e-mail dhe ne do t'ju njoftojmë sapo produkti të jetë sërisht në stok.

* Fusha të detyrueshme

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Rende pjesë e koleksionit Delimano Brava, një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë.Ju ndihmon të grini lloje të ndryshme ingredientësh të cilat përdorim çdo ditë: lekurën e limonit, djath për pica, djathin për lazanja, kastravecin për sallatë dhe shumë më tepër. Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

OFERTË: Zgjidhni 5 aksesorë dhe përfitoni vetëm për 1.990 Lekë

Duke e ditur që gjithëmonë në kuzhinë do të na duhen aksesorë të ndryshëm, ne kemi pregatitur një oferte speicale për ju. Ju mund të zgjidhni 5 aksesorë të ndryshme dhe ti përfitoni në ofertë:

5 copë vetëm për 1.990 Lekë

Shikoni dhe zgjidhni aksesorËt kËtu

Për të grirë pothuajse çdo përbërës

Asnjë gjë nuk është shumë e madhe ose e vogël për këtë rende fantastike e cila ka 4 anë. Ajo mund të përdoret për të grirë djathin për pica, për të grirë lëkurën e limonit, djathin parmixhan, kanellën ose arrat, patatet, kastavecat e shumë lloje të tjerë përbërësish që ne përdorimin në kuzhinë çdo ditë.

Rendja është shumë e lehtë për tu pastruar - thjeshtë lajeni menjëherë pas përdorimit me ujë të bollshëm, ose vendoseni në lavastovilje. Është e vogël dhe shumë praktike, nuk ju zë shumë vënd në dollap.

Delimano Brava Grater PRO

Rendja një aksesorë tradicional dhe i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Mund të përdoret për:

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj.

Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

4 arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • 4 anë për të grirë lloje të ndryshme ushqimesh
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në pjatalarëse
  • materiale cilësore dhe elegante
  • çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Grater PRO

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star