Nuk keni produkte në shportë

Provo

Festat e Fundvitit

Festat e Fundvitit

Zgjidhni dhuratat ideale për këto festa

DERI
-70%
Oferta të vlefshme:
[banner_timer]
 

Uljet Black Friday

Uljet Black Friday

Dita e Fundit e ofertave

-80%
Ofertat të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Mprehësi i thikave Delimano Brava

Photo
Video

Mprehësi i thikave një produkt i sigurtë dhe shumë efikas për tu përdorur për mprehjen e të gjitha llojeve të thikave. Me material shumë cilësor dhe idaele për çdo lloj thike. Fiksohet mbi banak dhe nuk lëvize për më shumë lehtësi gjatë përdorimit.

Mprehësi i thikave Delimano Brava
2,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Mprehësi i thikave një produkt i sigurtë dhe shumë efikas për tu përdorur për mprehjen e të gjitha llojeve të thikave. Me material shumë cilësor dhe idaele për çdo lloj thike. Fiksohet mbi banak dhe nuk lëvize për më shumë lehtësi gjatë përdorimit.

Më shumë
Detajet e produktit

Mprehësi i thikave Delimano dizenjuar për t'ju ndihmuar në kuzhinë për mprehjen e thikave shpejt dhe në mënyrë efiçente. Fiksohet lehtësisht mbi çdo sipërfaqe të drejtë, nga xhami tek mermeri, sepse në pjesën e poshtme të saj janë kupat të cilat krijojnë vakum dhe nuk e lejojnë të lëvizë e në këtë mënyrë ju mund të mprehni thikat pa shumë mundim.

Mprehësi i thikave është i përshtatshëm pothuajse për të gjitha materialet e thikave - çelik, karbon, aliazh dhe të gjitha modelet e thikave ( thika të drejta, thika sharrë etj) :

  • të gjitha thikat e kuzhinës
  • thikat e grirëseve ose mikserave
  • gërshëret
  • thikat e gjahut
  • gërshërët e kopshtit

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star