ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Forma për biskota 15 copë Delimano

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110073167 SKU: 110073167
Photo
Video
-50%

Një set i mrekullueshëm me forma për biskota nga Delimano do t'ju ndihmojë të krijoni biskota nga me te ndryshmet, të shijshëm për raste të ndryshme festash. Seti i formave për biskotave Brava është universal me 15 aksesorë me forma të ndryshme për Pashkë, Krishtlindjet, figurat e Halloween, Ditën e Shën Valentinit ose Ditelindje - gjithçka që ju nevojitet për pjekje gjatë gjithë vitit! Materiali çelik inox.

Forma për biskota 15 copë Delimano

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 745 Lekë

Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Një set i mrekullueshëm me forma për biskota nga Delimano do t'ju ndihmojë të krijoni biskota nga me te ndryshmet, të shijshëm për raste të ndryshme festash. Seti i formave për biskotave Brava është universal me 15 aksesorë me forma të ndryshme për Pashkë, Krishtlindjet, figurat e Halloween, Ditën e Shën Valentinit ose Ditelindje - gjithçka që ju nevojitet për pjekje gjatë gjithë vitit! Materiali çelik inox.

Më shumë
Detajet e produktit

Festoni çdo festë me biskota të përgatitura në shtëpi

Një set perfekt për të krijuar biskota me forma nga më të ndryshmet, i cili nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj. Në të gjitha llojet e formave emocionuese që fëmijët i preferojnë dhe skajet e lëmuara për t'i bërë më të lehtë dhe më të sigurt për duart e vogla që të shtypen, ato janë perfekte për format e pastave, biskota dhe krem ​​mbi to, dhe për krijimin e mini ëmbëlsirave.

Delimano All Year Festive Cookie Set

15 forma të ndryshme për biskota

Format e biskotave janë me madhësi XXL dhe kështu janë perfekte që fëmijët ti dekorojnë. Me këto forma është e lehtë të argëtosh fëmijët dhe t'u mësosh atyre disa aftësi praktike në kuzhinë. Sipërfaqja e lëmuar e formave parandalon prerjen e gishtave në mënyrë që gishtat e fëmijëve tuaj të jenë të sigurt. Dhe e juaja, gjithashtu. Seti përfshin:

 • 5x forma për Krishtlindje: Ëngjelli, Gingerbread, pema, ylli and çorapja
 • 3x forma për Pashkë: lepuri, veza
 • 3x forma për Halloween: kungulli, fantazma, kapelja shtrigës
 • 2x forma zemër (e madhe & e vogël): për Shën Valentin ose ditëlindje
 • 2x forma bufash
 • Delimano All Year Festive Cookie Set

  Forma me zemra dhe bufa

 • Delimano All Year Festive Cookie Set

  Forma për Krishtlindje

 • Delimano All Year Festive Cookie Set

  Forma për Halloween

 • Delimano All Year Festive Cookie Set

  Forma për Pashkë

Përdorini ato për të prerë mini sanduiçe, fruta dhe për të bërë përshtypje me kreativitet ndaj të ftuarve

Seti i formave Festive Delimano Brava është krijuar kryesisht për pjekjen e biskotave të bëra në shtëpi. Ju mund të bëni lloje të ndryshme biskotash - përdorni kakao, gjalpë, reçel, arra - dhe zëvendësoni biskotat e përpunuara nga dyqani. Thjesht bëni brumë dhe shprehni krijimtarinë tuaj - eksperimentoni forma, dekorime ose ngjyra të ndryshme brumërash. Fëmijët do ta duan!

Por, seti mund të përdoret gjithashtu për prerjen e:

 • frutave,
 • perimeve,
 • ëmbëlsirave,
 • djathit,
 • sallam,
 • brownie,
 • mini kek të ndryshëm,
 • ose bukë.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star