ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Çorape Emotion Owl 2 palë

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000228146
Photo
Video

Bëni veshjen e fëmijëve edhe më të bukur me një palë çorape me cilësi të lartë nga koleksioni Dormeo Emotion Owl. Me një dizajn simpatik me anëtarët e familjes së bufave. Çdo set me 2 copë vjen me çorape në 2 ngjyra - lejla dhe rozë, blu dhe gri. E bërë nga një përzierje pambuku për butësi, forcë, ajrosje dhe rehati. 3 madhësi dhe mund të lahen në 40 °C për higjienë maksimale.

Çorape Emotion Owl 2 palë
590 Lekë
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Bëni veshjen e fëmijëve edhe më të bukur me një palë çorape me cilësi të lartë nga koleksioni Dormeo Emotion Owl. Me një dizajn simpatik me anëtarët e familjes së bufave. Çdo set me 2 copë vjen me çorape në 2 ngjyra - lejla dhe rozë, blu dhe gri. E bërë nga një përzierje pambuku për butësi, forcë, ajrosje dhe rehati. 3 madhësi dhe mund të lahen në 40 °C për higjienë maksimale.

Më shumë
Detajet e produktit

Çorape të cilat fëmijët do ti pëlqejnë shumë

Veshja e fëmijëve mund të jetë e vështirë, por gjithçka bëhet më e lehtë me rrobat që ata duan të veshin, të bëra nga materiale cilësore që do të ruajnë madhësinë, formën dhe ngjyrën e tyre larje pas larje.

Një përzierje pambuku për të mbajtur këmbët të lumtura dhe të shëndetshme

Këpucët tërheqin gjithë vëmendjen, por çorapet që qëndrojnë pranë këmbëve tona gjatë gjithë ditës, dhe corapet e gabuar mund të shkaktojë acarim, siklet dhe më keq. Kjo është arsyeja pse çorapet Dormeo Emotion Owl janë bërë nga një përzierje pambuku me cilësi të lartë, ideale për streset dhe tendosjet unike me të cilat përballen çorapet. Pambuku është i butë, i fortë, që ajroset dhe është një përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë, kështu që këmbët e fëmijës suaj nuk nxehen dhe djersiten, duke ndihmuar në parandalimin e baktereve, aromave dhe djegieve.

Një dizajn simpatik që pasqyron një familje të dashur

Koleksioni i lodrave të buta dhe veshjeve të Dormeo Owl ka fituar shpejt një vend në zemrat e fëmijëve. Personazhet shumëngjyrësh përfaqësojnë anëtarë të ndryshëm të familjes, duke ofruar një ndjenjë dashurie dhe mbështetjeje në çdo kohë. Kompletet janë në dispozicion në tre madhësi, 23-26, 27-30, 31-34, të përshtatshme për shumicën e fëmijëve të vegjël deri në dhjetë.

Lehtësi për tu kujdesur, me higjienë dhe stil

Përzierja e pambukut do të thotë që çorapet mund të lahen në 40 °C me tkurrje ose humbje minimale të ngjyrës me kalimin e kohës. Çorapet do të ruajnë madhësinë, formën dhe ngjyrën e tyre edhe larje pas larje, kështu që fëmija juaj vazhdon të duket mirë dhe të ndihet mirë, me një veshje që do të pëlqejë t'i veshë.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star