Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Çarçaf Valentina

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000071560
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Çarçafi i dyshekut Valentina është në përmasë 240x260 cm dhe në ngjyrë të bardhë. Ky çarçaf mund të përdoret si çarçaf dysheku ose çarçaf për tu mbuluar.

Çarçaf Valentina

Nga Çmimi: 2,490 Lekë Deri në


Oferta: 740 Lekë Deri në

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Çarçafi i dyshekut Valentina është në përmasë 240x260 cm dhe në ngjyrë të bardhë. Ky çarçaf mund të përdoret si çarçaf dysheku ose çarçaf për tu mbuluar.

Më shumë
Detajet e produktit

Çarçafët e dyshekëve ofrojnë një shtresë të rehatshme midis mbulesave tuaja (jorgan, batanije etj) dhe lëkurës suaj. Çarçafi i dyshekut Valentina është në përmasë 240x260 cm dhe në ngjyrë të bardhë. Ky çarçaf mund të përdoret si çarçaf dysheku ose çarçaf për tu mbuluar.

Materiali i çarçafit është 100% pambuk dhe mund të lahet edhe në lavatriçe me 40°C.

Informacione Shtesë
Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star