Nuk keni produkte në shportë

Provo

Dita e dashurisë!

Dita e dashurisë! - Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

14%
Ofertat janë të vlefshme deri:
[banner_timer]
 

Çarçaf Una

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Çarçaf i thjeshtë Una, me material shumë të butë pambuk i cili ajroset lehtësisht. 4 ngjyra të ndryshme dhe i disponueshëm në 2 përmasa: 140x250cm dhe 200x250cm. Lehtësi në larje dhe hekurosje. Lahet në 40°C.

Çarçaf Una

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Çarçaf i thjeshtë Una, me material shumë të butë pambuk i cili ajroset lehtësisht. 4 ngjyra të ndryshme dhe i disponueshëm në 2 përmasa: 140x250cm dhe 200x250cm. Lehtësi në larje dhe hekurosje. Lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Çarcaf klasik për çdo dyshek

Ajo që i duhet çdo dhome. Çarçafi Dormeo Una është i prodhuar me material pambuk percale i cili është i butë dhe ajroset lehtësisht.

Ju mund të kombinoni çarçafin Una me produktet e tjera të linjës Dormeo për të krijuar sipas dëshires tuaj pamjen e dhomës së gjumit.

Materiale të cilësisë së lartë

Çarçafi Dormeo Una është i prodhuar me materiale cilësore pambuk percale i cili është shumë i butë dhe ajroset lehtësisht dhe ka nje pamje tërheqëse për syrin. Falë përdorimit të materaileve cilësore ky çarçaf mund të mirëmbahet dhe mund të hekuroset lehtësisht.

4 ngjyra te ndryshme dhe 2 permasa

 • Blu
 • Jeshile
 • Lejlja
 • Pana

Përmasa: 140 x 250 dhe 200 x 250 cm

DORMEO UNA FLAT SHEET VIOLET 200X250

Informacione Shtesë

Rekomandohet për:

 • Zgjidhja perfekte për çdo dyshek
 • Mund të përdoret edhe si çarçaf pçr tu mbuluar
 • Mund të përdoret edhe si çarçaf për jorganin

Të dhëna teknike
Materiali pambuk percale
Ngjyrat e disponueshme Blu, Fildisht, Jeshile, Lejla
Programi Dormeo Salloni
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia