Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çarçaf me llastik Essenso V3

Photo
Video

Flini rehat me çarçafin me llastik Dormeo Essenso V3. Me material 100% pambuk për një prekje të butë dhe butësi që ndihet mirë ndaj lëkurës. Elastik në të katër cepat për të siguruar përshtatjen e duhur me dyshekun dhe të qëndroj në vend dhe të parandaloj rrudhat. Në dispozicion në 6 madhësi dhe 4 ngjyra: të bardhë, blu, gri dhe vjollcë.

Çarçaf me llastik Essenso V3
Nga 1,890 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 40
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Flini rehat me çarçafin me llastik Dormeo Essenso V3. Me material 100% pambuk për një prekje të butë dhe butësi që ndihet mirë ndaj lëkurës. Elastik në të katër cepat për të siguruar përshtatjen e duhur me dyshekun dhe të qëndroj në vend dhe të parandaloj rrudhat. Në dispozicion në 6 madhësi dhe 4 ngjyra: të bardhë, blu, gri dhe vjollcë.

Më shumë
Detajet e produktit

Pambuku natyral 100%

I butë, i fortë, i ajrosshëm dhe përthithës, është materiali ideal për tu përdorur për çarçafet të cilët janë në kontakt me lëkurën. Pambuku jo alergjik dhe natyrisht anti-statik, është gjithashtu një përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë - duke ju ndihmuar të ruani freskinë në verë, dhe ngrohtësinë në dimër dhe të rehatshëm gjatë gjithë vitit.

Lehtesi ne mirembajtje

Pambuku është një material i cili mund të lahet në lavatriçe. Ngjyra mbetet e njëjtë për vite me radhë, ndërsa larja dhe përdorimi e bëjnë pëlhurën më të butë ndaj lëkurës tuaj, me një ndjenjë të pastër dhe të freskët, për të cilën do të pëlqeni të relaksoheni.

Projektuar për ti dhënë shtratin tuaj një pamje të shkëlqyeshme

Çarçafi me llastik Dormeo Essenso V3, i krijuar posaçërisht për t'iu përshtatur dyshekut tuaj dhe për ta mbajtur çarçafin në vend. Jo më çarçafë të rrudhur, të grumbulluar për t'ju dhënë net pa gjumë.

Katër ngjyra, gjashtë madhësi

Çarçafi vjen në katër ngjyra klasike që plotësojnë të gjitha dhomat e gjumit: e bardhë, blu, gri dhe vjollcë. Mund të përdoret për dyshekë me trashësi deri 30 cm dhe është i disponueshëm në gjashtë madhësi: 90X200; 120X200; 140x200, 160x200; 180x200; 200x200.

Të dhëna teknike
Materiali 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Bardhë, Lejla E Hapur, light grey
Programi Dormeo Salloni
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star