Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Çarçaf me llastik Clarissa

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000043163
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Çarçafi Dormeo Clarissa me material 100% pambuk, mund të lahet në lavatriçe me 40°C. Ky çarçaf me llastik është i disponueshëm vetëm në ngjyrë të bardhë dhe në përmasë 90x200cm.

Çarçaf me llastik Clarissa

Çmimi: 1,990 Lekë


Oferta: 597 Lekë

Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
Më shumë

Çarçafi Dormeo Clarissa me material 100% pambuk, mund të lahet në lavatriçe me 40°C. Ky çarçaf me llastik është i disponueshëm vetëm në ngjyrë të bardhë dhe në përmasë 90x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Luksoz dhe i butë kjo është mënyra e vetme për të përshkruar këtë çarçafë të bukur Dormeo Clarissa.

Çarçafi Dormeo Clarissa ka një brez elastik të fshehur rreth e qark tij për tu përshtatur më së miri dhe për të qënduruar pa levizur gjatë natës. Ky është qëllimi kryesor i çarçafëve me zinxhir.

Me material 100% pambuk. Mund të lahet në lavatriçe me 40°C.

Ky çarçaf me llastik është i disponueshëm vetëm në ngjyrë të bardhë dhe në përmasë 90x200cm.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve (0 Reviews)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star