ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Çarçaf me llastik Black Diamond

Vlerësoni këtë produkt
SKU: 99-1000189128
Photo
Video

Krevati juaj do të duket shumë mirë dhe do të jetë edhe më i rehatshëm me çarçafin me llastik Dormeo Black Diamond. Elastik në të katër cepat për të siguruar një përshtatje të fortë në dyshekun tuaj që qëndron në vend dhe parandalon rrudhat. Bërë nga 100% pambuk për një prekje të butë dhe që ndihet mirë ndaj lëkurës. Në dispozicion në 6 madhësi dhe 2 ngjyra, bezhë dhe gri.

Çarçaf me llastik Black Diamond
Nga 1,990 Lekë Deri në
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Krevati juaj do të duket shumë mirë dhe do të jetë edhe më i rehatshëm me çarçafin me llastik Dormeo Black Diamond. Elastik në të katër cepat për të siguruar një përshtatje të fortë në dyshekun tuaj që qëndron në vend dhe parandalon rrudhat. Bërë nga 100% pambuk për një prekje të butë dhe që ndihet mirë ndaj lëkurës. Në dispozicion në 6 madhësi dhe 2 ngjyra, bezhë dhe gri.

Më shumë
Detajet e produktit

Dysheku juaj do të ketë një pamje edhe më të bukur

Çarçaf dysheku me llastrik krijuar posaçërisht për t'iu përshtatur dyshekut dhe për të mbajtur çarçafin në vend dhe pa lëvizur gjatë natës. Jo më çarçafë të rrudhur, të grumbulluar për t'ju dhënë net pa gjumë, dhe në vend të kësaj shijoni komoditetin e qetë dhe të freskët të një pushimi të plotë e të shëndetshëm.

Përshtatet në mënyrë perfekte

Nuk keni pse të shqetësoheni më për çarçafin e dyshekut tuaj, pasi ky çarçaf me llastik përshtatet në mënyre perfekte dhe nuk do t'ju bezdisë aspak gjate natës. Llastik i fortë i përdorur në të katër anët siguron që të mbahet fort në dyshekun tuaj, duke qëndruar në vend derisa të doni ta ndryshoni. Kursen kohë, duket bukur dhe ndihet mrekullueshëm për të fjetur.

Material natyral 100% pambuk

Pambuku i butë, i fortë, ajroset lehtësisht dhe thithës, është materiali ideal për tu përdorur për çarçafët, peshqirët etj. Pambuku jo alergjik dhe natyrisht anti-statik, është gjithashtu një përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë - ndihmon për t'ju mbajtur të freskët gjatë verës, të ngrohtë në dimër dhe të rehatshëm gjatë gjithë vitit.

Lehtësi në mirëmbajtje

Pambuku është një material i cili nuk ka nevojë për shumë kujdesje, mund të lahet edhe në lavatriçe. Ngjyra mbetet e njëjtë për vite me radhë, ndërsa larja dhe përdorimi e bëjnë pëlhurën edhe më të butë, më të zhdërvjellët dhe më të butë ndaj lëkurës tuaj, me një ndjenjë të pastër dhe të freskët që do të pëlqeni të relaksoheni.

Dy ngjyra, gjashtë përmasa

Çarçafi me llastik vjen në dy ngjyra klasike që plotësojnë të gjitha dhomat e gjumit, gri dhe bezhë. Mund të përdoret me dyshekë me trashësi deri 30 cm dhe është i disponueshëm në gjashtë madhësi: 90x200; 120x200; 140x200, 160x200; 180x200; 200x200.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Trends
Materiali 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme gri, sand
Programi Dormeo Salloni
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star