ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Çantë shpine Go Eco

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110071210 SKU: 110071210
Photo
Video

Udhëtoni në stil me një çantë shpine 20L me material ekologjike dhe e dizajnuar për rehati dhe përdorim praktik. E shkëlqyeshme për përdorim të përditshëm ose si një çantë dore. Xhepa anësorë, xhep sigurie me zinxhir për sendet me vlerë, një ndarje kryesore të gjerë dhe doreza për laptop. Formë ergonomike dhe rripat praktik, dizajn të thjeshtë, elegant dhe me ngjyrë blu klasike.

Çantë shpine Go Eco
3,790 Lekë
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Udhëtoni në stil me një çantë shpine 20L me material ekologjike dhe e dizajnuar për rehati dhe përdorim praktik. E shkëlqyeshme për përdorim të përditshëm ose si një çantë dore. Xhepa anësorë, xhep sigurie me zinxhir për sendet me vlerë, një ndarje kryesore të gjerë dhe doreza për laptop. Formë ergonomike dhe rripat praktik, dizajn të thjeshtë, elegant dhe me ngjyrë blu klasike.

Më shumë
Detajet e produktit

Çantë shpine

Çantat e shpinës janë mënyra ideale për të mbajtur sasi të vogla bagazhesh ose gjërat e domosdoshme të përditshme për punë, shkollë apo shëtitje. Me dizajnin e duhur, pesha transferohet në pjesën më të fortë të trupit tuaj, këmbët tuaja, duke i lënë duart tuaja të lira për t'u marrë me pasaporta, pazar, për të bërë fotografi apo për të mbajtur dorën e të dashurit tuaj.

Projektuar për udhëtime dhe përdorim të përditshëm

Kjo çantë shpine 20L është mjaft e madhe për përdorim të përditshëm, dhe mjaft e vogël – me përmasë 31,5 x 15 x 44,5 cm – si çantë dore kur udhëtoni pa bagazh, që futet lehtësisht në dollapët e sipërm të avionit. Përdorimi inteligjent i xhepave dhe ndarjeve e bën atë ideale për udhëtime, punë, shkollë, kampe, piknik ose shëtitje:

  • Një ndarje e gjerë kryesore për rroba, libra dhe sende të tjera të mëdha.
  • Ideale për ruajtjen e sigurt të laptopëve deri në 15,4 ".
  • Dy xhepa rrjetë të brendshëm për të mbajtur të organizuara stilolapsa, karikues dhe pajisje të tjera.
  • Dy xhepa anësorë për qasje të shpejtë në sendet e vogla që ju duhet t'i mbani në një hapësirë të lehtë.
  • Një xhep me zinxhir në pjesën e pasme për të siguruar pasaportën, portofolin, çelësat dhe sendet e tjera me vlerë.

Praktike, e gjithanshme, e rehatshme dhe e sigurt

Dizajni praktik dhe elegant e bën çantën e shpinës një shtesë e shkëlqyeshme për koleksionin e bagazhit të çdokujt. Forma e prapme është e dizajnuar ergonomikisht për rehati maksimale, ndërsa rripat e rregullueshëm të mbushur sigurojnë një ndjesi të lehtë, pavarësisht nga ngarkesa. Me çantën e shpinës të lidhur mirë në trupin tuaj, ju kurrë nuk duhet të shqetësoheni se do ta harroni ose dikush do ta rrëmbejë atë, madje edhe në vendet tërheqëse turistike të mbushura me njerëz.

Materiale eko-miqësore

Çanta e shpinës Dormeo Go Eco Friendly kombinon një dizajn të zgjuar me përdorimin e materialeve të qëndrueshme eko-miqësore. Kryesisht është bërë nga 100% PET e ricikluar, duke i kthyer mbeturinat plastike në një pëlhurë të dobishme dhe të qëndrueshme që do të sigurojë vite përdorimi të palodhur pa dëmtuar mjedisin ose pa humbur pamjen dhe formën e saj klasike.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Volume: 20L
Materiali pet
Përmasat 31,5 x 15 x 44,5 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star