Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çanta Tualeti 2 copë GO

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Set i përbërë nga 2 çanta për të organizuar sa më mirë të gjithë aksesorët e tualetit tuaj. Ju mund të merrni me vete dhe të mbani të organizuar tualetet tuaj si rrimel, penel, buzkuq e shumë aksesorë të tjerë. Përmasat: 24x17 dhe 22x12 cm.

Çanta Tualeti 2 copë GO

Çmimi: 2,390 Lekë


Oferta: 717 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Set i përbërë nga 2 çanta për të organizuar sa më mirë të gjithë aksesorët e tualetit tuaj. Ju mund të merrni me vete dhe të mbani të organizuar tualetet tuaj si rrimel, penel, buzkuq e shumë aksesorë të tjerë. Përmasat: 24x17 dhe 22x12 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Një zgjidhje fantastike për të marrë me vete produktet tuaj të bukurisë.

Çantat janë me zinxhir dhe shumë praktike në përdorim. Ju mund të merrni me vete dhe të mbani të organizuar tualetet tuaj si rrimel, penel, buzkuq e shumë aksesorë të tjerë.

Ato mund të futen brënda çantave te medhaja ose mund te mbahen tek doreza e tyre.

Materiali: 100% poliester

Mirëmbajtja: lahen me dorë

Përmasat:

  • Çanta e madhe 24X17cm,
  • Çanta e vogël 22X12 cm.

Vëllimi: 3,8 Litra

Pesha: 0,10 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star