ZGJIDH SIPAS KATEGORISË
Dyqanet
Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Pastrues për sipërfaqe të ndryshme Biotos me probiotik Rovus

Vlerësoni këtë produkt
ID: 110011605 SKU: 110011605
Photo
Video

Pastrues për sipërfaqe të ndryshme Biotos me probiotik është një spraj pastrimi miqësor ndaj mjedisit që mund ta përdorni në çdo sipërfaqe të shtëpisë tuaj. Përbërës natyral, ai largon në mënyrë efektive yndyrat, papastërtitë dhe aromat e pakëndshme. Probiotikët e shtuar mbrojnë shtëpinë tuaj nga bakteret patogjene. Pa kimikate të dëmshme, është i mirë për shëndetin tuaj, si dhe mjedisin tonë.

Pastrues për sipërfaqe të ndryshme Biotos me probiotik Rovus
549 Lekë
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
Na telefono në: 04 451 44 40
Më shumë

Pastrues për sipërfaqe të ndryshme Biotos me probiotik është një spraj pastrimi miqësor ndaj mjedisit që mund ta përdorni në çdo sipërfaqe të shtëpisë tuaj. Përbërës natyral, ai largon në mënyrë efektive yndyrat, papastërtitë dhe aromat e pakëndshme. Probiotikët e shtuar mbrojnë shtëpinë tuaj nga bakteret patogjene. Pa kimikate të dëmshme, është i mirë për shëndetin tuaj, si dhe mjedisin tonë.

Më shumë
Detajet e produktit

Efektiv dhe i sigurt për shumë sipërfaqe

Është një spraj ekologjik pastrimi i përbërë nga përbërës organikë biodegradues që pastrojnë në mënyrë efektive çdo sipërfaqe në shtëpinë tuaj. Nuk përmban asnjë kimikat që është i dëmshëm për shëndetin tuaj dhe mjedisin tonë, përkundrazi, ai ka shtuar probiotikë - një bakter natyral që eliminon aromat e pakëndshme.

Pastroni butësisht çdo sipërfaqe në shtëpinë tuaj

Ne bashkuam natyrën dhe shkencën dhe morëm më të mirën për të krijuar sprajin per pastrim Biotos. Është i përbërë nga përbërës organikë dhe të biodegradueshëm dhe nuk përmban fosfate, klor, ngjyrues ose përbërës të tjerë agresivë. Edhe pse është e gjitha natyrale, ajo në mënyrë efektive heq yndyrën dhe papastërtitë dhe eliminon aromat e pakëndshme. Mund ta përdorni për pastrimin e tavolinave, banakët, raftet, furrat, mikrovalën, lavamanin ose çdo sipërfaqe tjetër pa u shqetësuar se mos e dëmtoni atë.

Mirë për shëndetin tuaj dhe mjedisin

Përveçse natyrore dhe e sigurt për shëndetin tuaj, Biotos gjithashtu përmban probiotikë - baktere që rikthejnë ekuilibrin natyror mikrobiologjik dhe krijojnë mikroflorë miqësore me njeriun. Kjo bakterie krejt natyrale që zakonisht gjendet në mjedisin tonë dhe madje edhe në trupat tanë eleminon aromat e pakëndshme dhe largon shkaqet e tyre ndërsa ofron një ndjenjë freskie dhe mbrojtje mikrobiologjike deri në 8 ditë.

Biotos - për një shtëpi të sigurt dhe të shëndetshme

Shumë produkte pastrimi shtëpiake me kimikate të dëmshme shkatërrojnë mikroflorën natyrore në shtëpitë tona. Si pasojë, mund të ndikojë në imunitetin tonë dhe ne bëhemi më të ndjeshëm ndaj infeksioneve të ndryshme, zhvillojmë alergji dhe përballemi me probleme të tjera shëndetësore. Për ta mbajtur shtëpinë tonë të pastër dhe të shëndetshme duhet të përdorim produkte eko-pastrues me probiotikë. Produkte të tilla janë po aq efektive sa pastruesit e rregullt në largimin e papastërtive dhe gjithashtu e bëjnë shtëpinë tonë më të shëndetshme dhe më të sigurt.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star