Nuk keni produkte në shportë

Provo

Batanije Variety

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Batanije Variety me material shumë të mirë pambuk dhe një dizjan të këndshëm. Në 3 ngjyra trendi. Mund të përdoret si një aksesorë shtesë në netët e ftohta të dimrit. Lahet në 40°C. Përmasa 135x190cm.

Batanije Variety

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 698 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Batanije Variety me material shumë të mirë pambuk dhe një dizjan të këndshëm. Në 3 ngjyra trendi. Mund të përdoret si një aksesorë shtesë në netët e ftohta të dimrit. Lahet në 40°C. Përmasa 135x190cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Ngrohtësi dhe butësi me Dormeo Variety

Batanije Dormeo Variety e butë dhe e ngrohtë me material pambuk. E disponueshme në 3 ngjyra tërheqese : lejla, krem dhe blu e lehte.

Batanija Dormeo Variety mund të kombinohet me te gjitha aksesoret e linjes Dormoe Variety si këllëfët dhe çarçafet, për ti dhënë një pamje të mrekullueshme dhomës tuaj të gjumit.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • material pambuk
 • 3 ngjyra të cilat kombinohen lehtesisht
 • lahet në lavatriçe

Rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët pëlqejnë batanijet e buta dhe ngjyrat e këndshme
 • Ideale për fëmijët
 • Për të dekoruar divanët
 • Për ata të cilët duan ti shtojnë bukurinë dhomës së gjumit ose dhomës së ndenjes
Të dhëna teknike
Mbulesa 100% pambuk
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 135 x 190 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star