Nuk keni produkte në shportë

Provo

Batanije si Mace

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Kjo batanije e ngrohtë dhe argëtuese përmban një kapuç me sytë dhe veshët e një mace. Ajo gjithashtu përmban xhepa në formë putre, si dhe një kapëse për t'u veshur si një mantel ose pjesë e një kostumi përHalloween ose për të qëndruar ngrohtë në netët e ftohta.

Batanije si Mace

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 1,240 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 40
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Kjo batanije e ngrohtë dhe argëtuese përmban një kapuç me sytë dhe veshët e një mace. Ajo gjithashtu përmban xhepa në formë putre, si dhe një kapëse për t'u veshur si një mantel ose pjesë e një kostumi përHalloween ose për të qëndruar ngrohtë në netët e ftohta.

Më shumë
Detajet e produktit

Batanije me kapuç dhee xhepa në formë putre

Kjo batanije praktike është dhurata perfekte jo vetme per femijet por edhe per te rriturit, për ta trajtuar veten me diçka të butë, komode dhe të ngrohtë. Perfekte për t'u mbajtur nëpër shtëpi ose për të dremitur në divan, ose si një shtesë argëtuese për kostumet e Halloween.

E butë dhe e ngrohtë, si një mace

Kjo batanije super e butë, e ngrohtë, përmban një kapuç me dy ngjyra, të zezë dhe të verdhë me sytë dhe veshët e një mace dhe dy butona kapës në pjesën e qafës për tu veshur si pelerinë ose mantel. Madje ka xhepa në formë putre për të kompletuar pamjen dhe për të mbajtur duart tuaja të ngrohta në netët e ftohta. Macet dhe të dashurit tuaj do të dëshirojnë të përqafohen dhe të qëndrojnë të ngrohtë pranë jush kur të vishni këtë batanije unike.

Fantastike për festat me personazhe

Batanije me dizajnin si një mace që vishet është një zgjedhje e shkëlqyeshme për festat me kostume, si një kostum për Halloween, mashtrim ose role te ndryshme per perllat me fëmijë.

Gjithashtu e lehtë të vishet dhe të hiqet kështu që nuk do të duhet të qëndrosh i përkushtuar ndaj pamjes nëse bëhet shumë ngrohtë në mbrëmje. Pavarësisht nëse e keni veshur për ngrohtësi apo modë, është e sigurt që do të jetë një hit edhe në mesin e ndjekësve tuaj në Instagram.

Cilësore dhe mund të lahet

Batanija/manteli i veshur me mace është bërë prej pelushi super të butë, me cilësi të lartë dhe shumë të qëndrueshëm. Më e mira nga të gjitha, pastrohet lehtësisht, lahet në 40 °C, për të gjitha ato rrëmuja të vogla që mund të vijnë me ngrënia e snacks ndërsa rrini në divan ose në shtrat.

Blanket Dimensions and Details

Batanija si mace që vishet vjen në një ngjyrë, të zezë në pjesën e brendshme e të verdhë te kapuçi dhe ka një madhësi unisex për të rriturit. Batania ka përmasa 120x160cm, duke mos përfshirë kapuçin ose xhepat.

Batanija mund të lahet dhe të thahet në lavatriçe në 40 °C . Nuk është e përshtatshëm për hekurosje, pastrim kimik, ose me përdorimin e zbardhuesit. Mbulesa mund të tkurret deri në 3% pas larjes së parë.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 120x160 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star